Dvě třetiny patřily brankářům, padly v nich jen dvě branky. Obě do sítě České Lípy a obě z hole Curneyho. Do poslední části tak Česká Lípa stále živila naději na bodový zisk, ovšem ta jí vůbec nevyšla. Rozhodl přelom 47. a 48. minuty – nejdřív Curney dokonal hattrick a za dalších 36 vteřin Tokoš zvýšil na 4:0. Hosté před více než pětistovkou diváků inkasovali ještě čtyřikrát a sami brankáře Bauera překonat nedokázali.

Česká Lípa prohrála potřetí v řadě a s dvaadvaceti body okupuje desáté místo tabulky. Další zápas ji čeká až 9. února, kdy jede na půdu Otrokovic.

Ml. Boleslav – Česká Lípa 8:0 (1:0, 1:0, 6:0)
Branky: 9. Curney, 29. Curney, 47. Curney, 48. Tokoš, 49. Tomašík, 52. Tomašík, 56. Natov, 57. Šebek. Rozhodčí: T. Sojka, K. Sojka. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváků: 510.

Ml. Boleslav: Bauer – Tichý, Suchánek, Gruber, Krzyžanek, Bína, Curney, Natov, Tokoš, Tomašík, Šebek, Chroust, T. Chroust, Höffer, Komárek.

Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Mlejnek, Novák, Štěrba, Dzierža, Spilka, Hřebřina, Karel, Novotný, Kněžour, Jirsa, Krajcigr, Jireček, Ekl.

Česká Lípa (v bílém) na Spartu nevyzrála.