Za PK Česká Lípa startovali: Jakub Češka, Miroslav Chaloupka, Miroslav Langer, Richard Mígl, Daniel Pecinovský, Adéla Kopecká, Markéta Musilová, Natálie Musilová, Tina Šafrová, Klára Šuriková, Natálie Vacková a Martina Vlasáková.

Skvěle zaplaval Mirek Chaloupka, který nejenže ve výborném osobáku zvítězil v hlavním závodu 100 m volný způsob, ale prvenství přidal ještě na poloviční trati i 50 m znak a třetí skončil na 100 m polohový závod.

Také Jakub Češka pokračoval v neustálém překonávání osobních rekordů už od loňského podzimu a na své konto si připsal také dvě druhá místa za 50 a 100 m prsa. Druhé místo za 50 m motýlek přidal Mirek Langer a další medaili připsala na klubové konto za třetí místo v disciplíně 50 m znak Adéla Kopecká, která zaostala těsně i za dalším medailovým úspěchem a zlepšila se téměř ve všech startech.

O devátou medaili se zasloužila Tina Šafrová zlepšeným výkonem na 50 m prsa. Danek Pecinovský končil za stupni vítězů jen velmi těsně a také Markéta Musilová plavala naprosto skvěle, bojovala v kategorii se staršími soupeřkami a všechny starty proměnila v nové osobáky. Stejně se dařilo v překonávání osobních maxim i Martině Vlasákové, ale medaile unikla o kousek na 50 m prsa a Klára Šuriková si vylepšila čtyři osobní rekordy.

Smíšená kraulová štafeta ve složení Češka, Mígl, Vlasáková a Vacková obsadila čtvrté místo a v soutěži družstev obsadili plavci z českolipského PK osmou příčku z celkově třiadvaceti hodnocených plaveckých oddílů.