kde nejprve vyřadila Raspenavu a ve finále si stejně jako před týdnem poradila s SKST Liberec „E“ dokonce i stejným skóre 9:3 – tentokrát na stolech soupeře v Liberci.

Zápas nezačal pro Lokomotivu příznivě, když dvojice Reichl, Bayer poprvé prohrála ve čtyřhře 2:3 a když neuspěl ani Flanderka s Perným, domácí vedli 2:0. Pak však následovala čtyřbodová série hostů, kdy zabodovali všichni hráči Lokomotivy a rázem to bylo obráceně 4:2 pro Lokomotivu.

Jistou naději pro Liberec vybojoval ještě domácí Batthyany, který porazil Reichla. Pak však přišla velkolepá série Lokomotivy, v koncovkách řady pětisetových zápasů měli hráči pevnější nervy i trochu štěstí (z pěti pětisetových zápasů vyhrála Lokomotiva čtyři) a zápas se blížil ke konci úspěšnému pro hosty.

Rozhodující bod získal Aleš Bayer, který měl na vítězství Lokomotivy lví podíl (nejlepší v základní skupině i velmi úspěšný v play off) a Lokomotiva dorazila tam, kam si přála – do 3. ligy. V sobotu, hodinu po poledni se mohli hráči České Lípy radovat z postupu do 3. ligy, kam se vrací po tříleté pauze.
Body za Liberec E: čtyřhra, Perný a Batthyany, za Lokomotivu: Bayer 3, Bílek, Flanderka a Reichl po 2.