Z domácího mistrovství se na evropský šampionát Adelline probojovaly se čtyřmi choreografiemi sóloformací. Zastoupení měly ve všech věkových kategoriích, od kadetek po seniorky. K velkému překvapení českolipských mažoretek zaznělo jejich jméno při vyhlašování hned třikrát.

V obrovské konkurenci evropských zemí a kvalitních tanečnic si největší úspěch na své konto připsalo nejstarší duo Kristýna Placáková a Kristýna Krausová, které svou choreografií ,,Holubice" okouzlily diváky i porotu a vytančily si titul II. vicemistryň Evropy s přímým postupem na Mistrovství světa.

Výborně dopadla také juniorská sólistka s náčiním POMPOM Kristýna Cerhová a juniorské duo s hůlkou Sára Langrová a Kateřina Kroupová, které se umístily na 5. místě a i ony by měly získat přímý postup na MS do chorvatské Poreče a přidat se tak k ostatním dívkám, které budou svůj tým reprezentovat na světovém šampionátu na konci záři.

Nejmladší duo kadetek, Adéla Doležalová a Kristýna Koterová, se umístily na 7. místě a udržely se tak v TOP 10.

Trenérky týmu jsou na své svěřenkyně pyšné a děkují všem příznivcům, kteří je podporují. Mažoretky si dají přes léto krátkou pauzu a v srpnu započnou přípravy na MS.