Mladší žáci byli v základní skupině D. Ve středu 8. července čekaly na žáky hned dva zápasy. Nejprve nestačili na Chodov 2:5, a pak remizovali s Lovosicemi 5:5. Ve čtvrtek se dohrávala základní skupina a Česká Lípa dokázala porazit Horní Suchou 10:7. Kanonádu svého týmu řídila Lucie Švajcrová, která se v tomto zápase dokázala prosadit hned čtyřikrát. Po základní skupině skončila Česká Lípa na třetí pozici, a tak postoupila do play-off hůře postavených týmů, tedy play-off skupiny B.

Čtvrtfinálovým soupeřem byl Paskov. Česká Lípa sice inkasovala jako první, ale žádné drama pak nepřipustila a zápas vyhrála 10:3. Mladší žáci sehráli semifinále proti Znojmu. Českolipští se díky dobrému výkonu radovali z triumfu 9:3 a cesta do finále play-off B byla volná.

V sobotu 11. července nastoupila Česká Lípa do finále proti Florbalové škole Plzeň. Plzeň skórovala jako první, ale pak se už prosadit nedokázala. Naopak Česká Lípa vstřelila hned dvanáct branek. Mladší žáci České Lípy dokázali v play-off skupiny B vyhrát ve finále nad Plzní 12:1, díky čemuž získali medaile za první místo.

Druhým zástupcem klubu byl dorost. Dorostenci Lípy obsadili po základní skupině se sedmi body druhé místo, a tak postoupili do play-off skupiny A. V prvním kole si Lípa poradila v dramatickém souboji s Ústím nad Labem 2:1 po nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil Ladislav Pekárek. Čtvrtfinálovým soupeřem byl Tatran Střešovice, který si postup pohlídal a vyhrál 7:2. Posledními střelci dorostu České Lípy na turnaji byli Ondřej Kopič a Ladislav Pekárek.