Ve šlágru krajského přeboru přehrál Zlej Se(n) svého rivala Pampuch a má tak před ním na čele tabulky náskok šesti bodů. F. A. Zole ztratili dva body s Legnexem, když inkasovali devět vteřin před koncem. Po vítězství Reasu o jednu branku nad Slavii se tak Reas dostal před F.A. Zole na sedmé místo. Alex překvapivě přehrál TTNF.

Alex Liberec - TTNF Liberec 8:7 (3:4)

Ve velmi vyrovnaném utkání se zpočátku hrál opatrný futsal, kdy obě mužstva čekala na chybu soupeře. Poté hosté získali herní převahu, kterou korunovali brankami. Ve druhém poločase si hosté udržovali dvou až tříbrankový náskok. Jenže uspokojeni vedením částečně polevili a Alex začat skóre dotahovat, což nakonec korunoval vítěznou brankou minutu před koncem.
Branky: Černohorský 2, Mokošín 2, vlastní, Burian, M. Vacek, Salava - Rumler 3, Mečíř 2, Němec, Jirsa.

Legnex Jablonec - F.A. Zole Česká Lípa B 6:6 (2:1)

V průměrném utkání, kdy brankový rozdíl nebyl vyšší jak dvě branky, vyhrál první poločas Legnex. Ve druhém poločase dokázali F.A. Zole skóre otočit, kdy čtyři minuty před koncem vedli 5:3. Legnex však nesložil zbraně a dokázal vyrovnat na 5:5. Sedmnáct vteřin před koncem dostal hosty do vedení Vokál, a kdo si myslel, že hosté dokáží vedení udržet, byl na omylu. Devět vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnal Brodský a Legnex tak získal v odvetné části první bod.
Branky: Brodský 2, Sekerák 2, Jelínek, Vrabec - Vokál 3, Lebduška, Vodrážka, Válek.

Reas Česká Lípa - Slavia TU Liberec 10:9 (4:6)

V utkání mužstev ze spodku tabulky se první poločas hrálo vyrovnaně, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. V úvodu druhého dějství dokázala Slavia odskočit na rozdíl tří branek, ale ani to na body nestačilo. Reas totiž v závěrečné minutě dokázal vstřelit rozhodující branku na 10:9.
Branky: Kýček 6, Migl 3, Nevrlý - Kříž 4, Beránek 3, Tunák, Žďárský.

Zlej Se(n) Liberec - Pampuch Team Liberec 9:2 (4:1)

V utkání roku nechyběly krásné branky, emoce i červené karty. Po čtyřech minutách se prvně měnilo skóre a byli to domácí, kteří postupně vedli 3:0. Po dobrých kombinacích na obou stranách hosté snížili, ale Se(n) reagoval čtvrtým gólem. Pampuch se sice snažil, ale proti byl skvělý gólman Vogt, jemuž jednou pomohla tyč. Ve druhé půli hosté snížili, ale to byl také jejich poslední gól. Zlej Se(n) přečkal oslabení za vyloučení Žočka a v oslabení Beneš trestal. Nakonec byl vyloučen i gólman hostů, ale to již nebylo co řešit.
Branky: Benek 3, Beneš 2, Žoček 2, Soběslav, Děkan - Drbohlav, Moravec. ČK: Žoček Dvorský.