Mimoň šla do vedení po čtvrt hodině hry, kdy penaltu proměnil Patrik Matušek. „Na začátku je potřeba říct, že nám chybělo pět kluků ze základní sestavy. To je na nás velká ztráta. Doplnili jsme to sice mladíky z dorostu, ale je prostě vidět, že na dospělý fotbal to ještě není. Začali jsme dobře, byli aktivní a tlačili se dopředu. Jenže nám začaly docházet síly,“ přiznal Marek Steinfest, trenér Mimoně.

Českolipští florbalisté prohráli v Mladé Boleslavi 3:15.
PODÍVEJTE SE: Florbalistům premiéra zhořkla, v Boleslavi dostali pořádný ranec

Rychnov po půl hodině vyrovnal a do poločasu přidal další dvě trefy. Ve stejném rytmu pokračovali domácí i po změně stran. „Soupeř do toho vstoupil s větší chutí, dobrých patnáct minut nás zmáčkl a přidal další dvě branky. My už jsme v závěru pouze korigovali výsledek,“ konstatoval.

Mimoň má po pěti kolech čtyři body a krčí se na dvanáctém místě I.A třídy. Navíc v dalším kole doma přivítá v důležité bitvě třinácté Doubí. „Věřím, že nebudeme bojovat jenom o záchranu. Když jsme kompletní, tak nemáme špatný tým. Ale pokud nám z toho vypadne pět hráčů, je to prostě znát. Mrzí mě, že jsme měli absence proti soupeřům, kteří byli hratelní. Ale jak jsem řekl, věřím, že se to zlepší a v tabulce si polepšíme,“ dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...