Za účasti prezidenta Autoklubu ČR PhDr. Romana Ječmínka a vedoucích činovníků Svazu minikár byly vyhodnoceni nejúspěšnější závodníci sezóny 2012. Na pódium vystoupili pro poháry za výsledky v mistrovství České republiky a v Poháru České republiky i čtyři jezdci z českolipského okresu.

V kategorii M1 pro chlapce a dívky do osmi let, v níž startovalo celkem 22 jezdců si pro pohár za 5. místo v Mistrovství ČR vystoupil Jakub Opolský z Dubnice a za 6. místo v Poháru ČR Berenika Švajdová z Mimoně.

V nejobsazenější kategorii M5 takzvaně dospělých, v Mistrovství ČR na 2. místě skončil Radek Černý z Doks a na 3. místě Zbyněk Švajda který na pódium přišel ještě jednou pro pohár za 2. místo v Poháru ČR.

Po skončení slavnostního aktu se sešel Řídící výbor Svazu minikár, který začal připravovat kalendář závodů pro rok 2013, v kterém nebude chybět jeden díl v rámci Poháru ČR, a to v Okrouhlé u Nového Boru.

Mistrovství České republiky 2012

Kategorie M1:1. Lukáš Bodinek (Hlubočky), 2. Eliška Slavíková, 3. Petr Podlipský (oba Mladá Boleslav), 5. Jakub Opolský (Dubnice), 9. Berenika Švajdová (Mimoň).

Kategorie M2:1. Tomáš Bodinek (Hlubočky), 2. Jan Lysáček (Havířov), 3. Filip Nevosad (Mladá Boleslav).

Kategorie M3:1. Antonín Bohačík (Hlubočky), 2. Marek Charvát (Velešín), 3. Lukáš Burián (Mladá Boleslav).

Kategorie M3D:1. Zdeňka Lysáčková (Havířov), 2. Kateřina Švachová (Rožnov pod Radhoštěm), 3. Adriana Kubínová (Mladá Boleslav).

Kategorie M4:1. Jan Tejkl, 2. Kateřina Mohelská (oba Mladá Boleslav), 3. Monika Pařízková (Litoměřice).

Kategorie M5:1. Stanislav Syrový (Albrechtice), 2. Radek Černý (Doksy), 3. Zbyněk Švajda (Mimoň), 12. Tomáš Černý (Doksy).

Soutěž oblastních družstev:1. Střední Čechy, 2. Severní Morava, 3. Jižní Morava, 5. Severní Čechy.

Pohár ČR Memoriál Ladislava Buriánka

Kategorie M1:1. Lukáš Bodinek (Hlubočky), 2. Eliška Slavíková (M. Boleslav), 3. Jan Juda (Velešín), 6. Berenika Švajdová, 10. Jakub Opolský.

Kategorie M2:1. Tomáš Bodinek (Hlubočky), 2. Filip Nevosad, 3. Filip Schieber (oba M. Boleslav).

Kategorie M3:1. Marek Charvát (Velešín), 2. Antonín Bohačík (Hlubočky), 3. Lukáš Burián (Mladá Boleslav).

Kategorie M3D:1. Adriana Kubínová (M. Boleslav), 2. Vendula Charvátová (Velešín), 3. Zdeňka Lysáčková (Havířov).

Kategorie M4:1. Jan Tejkl (Mladá Boleslav), 2. Michaela Bohačíková (Hlubočky), 3. Martin Kempný (Havířov) 15. Markéta Opolská (Dubnice).

Kategorie M5: 1. Stanislav Syrový (Albrechtice), 2. Zbyněk Švajda (Mimoň) 3. Karel Charvát (Velešín), 22. Radek Černý, 25. Tomáš Černý