Mezinárodní šestidenní je pro minikáristy již tradičně vrcholovým závodem, který zakončuje první polovinu sezóny a zahajuje krátkou pauzu v náročném maratonu závodů. Je to závod, který prověří nejen připravenost závodních strojů, ale hlavně fyzičku a psychickou přípravu jezdců. O výsledku nerozhoduje dobře zajetá jedna etapa, ale rozhodnout se může i v posledním dni. Šestý den již na všech závodnících a jejich doprovodech byla znát značná únava, ale všichni tento podnik zvládli bez vážných technických problémů, ale hlavně bez úrazů..

Konečné pořadí po 6. etapě:
Kat. M1: 1. M. Bína (Jablonec n.N.), 2. T. Bodinek (Hlubočky), 3. F. Nevosad (Ml. Boleslav). Kat. M2: 1. A. Bohačík (Hlubočky), 2. M. Charvát (Velešín), 3. L. Burián (Ml. Boleslav). Kat. M3: 1. M. Nevosad (Ml. Boleslav), 2. J. Tejkl (Ml. Boleslav), 3 D. Šimon (Ml. Boleslav). Kat. M3D: 1. E. Dufková (Jablonec n. N.), 2. M. Bohačíková, (Hlubočky), 3. B. Hipppíková (Praha). Kat. M4: 1. T. Voleský (Ústí n. O.), 2. J.Förster (Jablonec n. N.), 3. M. Pařízková (Litoměřice). Kat. M5: 1. D. Cepák (Č. Krumlov), 2. P. Šrámek (Č. Krumlov), 3. P. Melša (Ml. Boleslav).

Z Mimoně se Mezinárodní šestidenní zúčastnil Zbyněk Švajda, který se umístil v kat. M5 na 13. místě. V soutěži družstev si Severočeši vybojovali druhé místo.
Další velkou událostí minikárového sportu bude Mistrovství Evropy ve sjezdu, které se bude konat v Bozkově u Semil 19.– 20. července a o týden později pohárový závod sjezdařů ve Mšeně. Pro milovníky adrenalinu to bude určitě mimořádný zážitek a vidět bude možné nejlepší sjezdaře z celé Evropy.