Mezi 29 přihlášenými hráči z pěti oddílů byla i čtveřice žáků z TJ Loko Česká Lípa. Přestože se nikomu do nedělního mrazivého rána moc vstávat nechtělo, po poledni bylo už jasné, že se to vstávání tentokrát opravdu vyplatilo. Ačkoli většina z českolipského kvarteta patří ještě věkem do mladších žáků, obsadili ve všech disciplínách přední místa.

Ve čtyřhrách se probojovaly obě českolipské dvojice ve složení Drugdová - Reichertová a Gabriel - Špačková do semifinále a rozdělily se o třetí místo. Na prvním místě se v této kategorii umístila dvojice Mencl Valentinová (Sokol Turnov, SKST Liberec) před dvojicí Filingr Hlavatý (oba SKST Liberec).

V dívkách obsadila Krystýna Drugdová 4. místo, Tereza Špačková (hostuje v Loko Č. Lípa z TTC Litoměřice) 3. příčku a Martina Reichertová kategorii dívek vyhrála a zároveň se umístila ve společném hodnocení s chlapci na třetím místě.

Celkovým vítězem se stal Václav Gabriel, který ve finále porazil Martina Hlavatého (SKST Liberec) 3:1.

Výbornými výsledky udělali mladí hráči TJ Loko radost nejen sobě a svým rodičům, ale i trenérovi Aleši Bayerovi, který ve skromných podmínkách vychoval už celou řadu stolních tenistů, kteří se dokázali prosadit nejen v krajském měřítku, ale i na mistrovství ČR a dalších celostátních soutěžích.

Konkrétním příkladem je Jan Fabini, který v anketě Nejúspěšnější sportovec Českolipska za rok 2011 obsadil osmé místo mezi mládežníky.