Tato soutěž byla nominační na mistrovství České republiky pro kategorie žáci, dorost a junioři, proto bylo jasné, že zde bude velká konkurence. Tradičně nejvyšší počet závodníků je v kategorii kata mladší žáci.

V konkurenci 72 závodníků se svěřenci trenérů neztratili a poprvé v historii této kategorie měli obsazena první tři místa. Na zlatou medaili skvěle zabojoval Milan Hájek, druhým místem překvapil Daniel Razák a o největší překvapení se postaral Milan Zítko, který poprvé z turnaje přivezl bronz. O třetí místo prohrál David Šerák a chlapci Kryštof Zlatohlávek a Lukáš Pevný se probojovali také do finálových kol.

V kategorii kata team žáci v konkurenci osmi týmu na bronzovou medaili dosáhli Kryštof Zlatohlávek, David Šerák, Milan Hájek a zlatou medaili vybojovali Lukáš Pevný, Milan Zítko, Daniel Razák.

V kategorii juniorek se představila Hana Ulíková a do své sbírky si připsala bronzovou medaili v kata a stříbro v kumite. Lukáš Pevný také bojoval v kumite mladší žáci a získal cennou bronzovou medaili.