A–družstvo pod vedením Aleny Dunkové letos hrálo poprvé severočeskou divizi šestičlenných týmů a obsadilo v ní 10. místo, když zvítězilo v 11 zápasech ze 26. Nejlepším z týmu byl Jaroslav Hovorka (27. místo z téměř 150 hráčů) průměrem 417,5 v disciplíně na 100 hodů sdružených (dále jen hs).
V meziokresním přeboru 5členných družstev měl Nový Bor zastoupení ve smíšeném B–družstvu, které vedl Petr Svoboda. Novoborští v této soutěži patřili k těm lepším a zaslouženě hráli v závěru sezony A–skupinu nadstavbových kol. Celkově se pak umístili na pěkném 2. místě. Počítačový program u této soutěže však nezpracovává tabulku s pořadím a průměry jednotlivých hráčů.
Ze soutěží jednotlivců pro rok 2008 zbývá informace o mistrovství České republiky, kterého se jako členka kuželkářského oddílu Jiskra Nový Bor v kategorii žen zúčastnila pouze Alena Dunková.
Soutěž probíhala na čtyřdráze v západočeském Hazlově a Aleně nakonec při výkonu 515 na 120 hs chybělo osm kuželek k postupu do nedělního finále mezi 20 nejlepších z celkového počtu 46 startujících. Ale byla to její první zkušenost v takto vysoké soutěži a věříme, že její příští případná účast může být již mnohem úspěšnější.