Českolipsko reprezentovala jediná závodnice – Michaela Jakšová z TJ Doksy. Michaela startovala v kategorii Žákyně A, kde musí gymnastka předvést povinné sestavy s bonifikovanými prvky. Čím více těchto prvků předvede v co nejlepším provedení, tím vyšší je výsledná známka.

Michaela Jakšová měla největší obavy ze cvičení na kladině a bradlech. Právě na těchto nářadích se jí cvičení podařilo nejlépe a obsadila tu 17. místo. Po vyrovnaném výkonu obsadila v gymnastickém čtyřboji velmi pěkné 20. místo a důstojně tak zakončila jarní závodní sezónu.

Mistrovství ČR chlapců se konalo v Brně. Českolipsko reprezentovali gymnasté z Doks. Startovalo se ve čtyřech kategoriích v gymnastickém šestiboji.
Dokští gymnasté se ukázali ve třech kategoriích. Nejvíce závodníků (61) se objevilo v kategorii Nejmladší žáci, kde Doksy reprezentoval David Kavalír, kterému se nejvíce vydařilo cvičení na prostných a obsadil 10. místo. V šestiboji vybojoval velmi pěknou 23. příčku.

Mezi mladšími žáky startoval David Sajfrt. Jeho nejlepším nářadím byly kruhy, získal tu 27. místo.V šestiboji skončil na 45. místě. V kategorii Starší žáci obsadil dokský Josef Maixner 19. místo na hrazdě, kruzích a přeskoku. V šestiboji získal 21. místo. Ve stejné kategorii startoval i Jáchym Frýdek, kterému se nejvíce dařilo na přeskoku, kde vybojoval 14. místo.V gymnastickém šestiboji skončil na 24. místě.