Českolipský klub reprezentovalo jedenáct borců: Jakub Češka, Miroslav Langer, Richard Mígl, Matěj Rek, Jakub Tauš, Vojtěch Volf, Adéla Kopecká, Daniela Králová, Nikol Pekárková, Karolína Szabová a Martina Vlasáková.

Hlavním závodem Neratovického poháru byl čtyřboj, do kterého se započítával součet časů z padesátimetrových tratí (50 m motýlek, 50 m znak, 50 m prsa a 50 m kraul).

Ve čtyřboji se nejvíce dařilo Miroslavu Langerovi, který ve své kategorii musel bojovat i se staršími soupeři a obsadil konečné 2. místo. Těsně pod stupni vítězů skončili Jakub Tauš a Adéla Kopecká, kteří obsadili shodně čtvrtá místa. Richard Mígl byl šestý a Matěj Rek, jenž absolvoval v nejmladší kategorii trojboj (plavci ročníku 2001 a mladší neplavali 50 m motýlek), skončil na sedmém místě.

Mimo hlavní závod se plavali ještě doplňkové disciplíny na stometrových tratích a zde se dvakrát přiblížil medaili J. Tauš, dvakrát čtvrtý na 100 m volný způsob a 100 m motýlek. Také A. Kopecká byla čtvrtá na 100 m prsa a pátá skončila K. Szabová.

Českolipští si v úvodu nové sezony vytvořili celkem 41 nových osobních rekordů, další závody je čekají již tento víkend na dalším ročníku Litoměřického kalichu.