V Neratovicích závodili Jakub Češka, Ondřej Kahánek, Jan Kecek, Miroslav Langer, Richard Mígl, Jan Plíhal, Ondřej Vosála a Adéla Kopecká, dalších devět svěřenců bojovalo ve stejný den v Mladé Boleslavi (ČTĚTE ZDE: Plavci z PK vylovili osm medailí).

Chyběli také Ondra Olšar a Jakub Tauš, kteří závodili v soutěži školních družstev na republikovém finále v Roudnici nad Labem, kde skončili na velmi pěkném 4. místě.

Hlavním závodem byl plavecký čtyřboj (sčítaly se časy na 50 m motýlek, 50 m znak, 50 m prsa a 50 m kraul) a Českolipským se dařilo velmi dobře, když ve čtyřboji obsadil 3. místo M. Langer a čtvrtí skončili Jakub Češka a Adéla Kopecká.

V jednotlivých startech se nejvíce dařilo J. Češkovi 1. místo 50 m znak a 50 m prsa, 2. místo 100 m prsa, M. Langer skončil stejně jako ve čtyřboji na třetím místě i na 50 m motýlek. Další medailový úspěch přidala A. Kopecká za 2. místo na 50 m motýlek. Dařilo se samozřejmě i ostatním, kteří v Neratovicích startovali, ale ročníky 1997 a starší již musely bojovat v otevřených závodech (bez rozdílu věku).