Za studeného počasí a sněhových přeháněk se na Jedličné sešlo na 210 závodníků všech kategorií. Sice pár věrných příznivců OBL na startu chybělo, asi dali přednost jiným závodům, ale řady dalších dali o sobě vědět.

Pořadí první desítky se opět promíchalo. Na vedoucího soutěže Jaroslava Jíru se dotáhl další veterán Petr Louda (oba AC Česká Lípa, 58 b.). Na třetí místo se posunula Jindra Krobová (Jablonné v Podj.) 51 b.

Další pořadí: 4. Zátka (SKI Polevsko) 50 b., 5. Loudová, 6. Stoja (oba AC Č. Lípa), 7. Srbecký (Jiskra N. Bor) všichni 48 b., 8. Walter (Zahrádky) 47 b., 9. Veselá (AC Č. Lípa) 46 b., 10. Václavíková (Lindava) 46 b.

Seriál OBL pokračuje tuto sobotu 25. dubna Brnišťským půlmaratónem. Je to teprve 2. ročník, ale doufejme že získá na oblibě. Kdo nezvládne půlmaratón, nemusí se bát, jsou vypsány i poloviční tratě pro dospělé, nebo štafety čtyřčlenných družstev. Pro děti a mládež budou připraveny samozřejmě kratší tratě od 50 metrů. Prezentace proběhne od 8.30 hodin v areálu Lesní zátiší v Brništi.

Samotné sobotní závody začínají již od 9.30, start hlavních běhů na 10,5 a 21 km je na programu v 11.00. Bodování do seriálu OBL je navýšeno o 50% a bude rozhodující pro přední umístění v konečném pořadí Okresní běžecké ligy.