První z osmi závodů seriálu Bor Cup v orientačním běhu odstartoval nedaleko Doks. Na startu se sešlo 40 běžců především z Libereckého kraje.
V kombinovaném závodě, kde se běželo částečně formou scorelaufu a částečně klasickým postupem, se nejvíce dařilo jednomu z bývalých reprezentantů Jaromíru Švihovskému. Za ním skončil rovněž novoborský běžec Marek Vobr a pro bronz doběhl David Nehasil.
Nejúspěšnější ženou byla Bohdana Heczková ze Slavie TU Liberec. Šestá příčka patřila celkovému vítězi prvních dvou ročníků Bor Cupu Tomáši Kolaříkovi.
Čtvrtý ročník Bor Cupu pokračuje již následující neděli 9. prosince druhým závodem. Shromaždiště je v Borku u Zahrádek.
Start je v 10.30 a závod se běží na mapě Rožec II jako pocta bývalému reprezentantu Petru Utínkovi, který by se letos dožil čtyřiceti let.