Kvalitně obsazený atletický mítink proběhl v pěkném prostředí nově zrekonstruovaného stadiónu v Pacově. Skupina závodníků SK ZŠ Jablonné se do Pacova přesunula hned ze závodů v Chrudimi. Nejlépe se dařilo Lucii Vaníčkové. V diskařském sektoru potvrdila přes nabitou konkurenci úlohu favoritky, hodila 48,16 m. Neztratila se ani Bára Závůrková, výkonem 39,35 m obsadila překvapivě třetí příčku. Obě úspěšné vrhačky se představily rovněž v soutěži koulařek. Zvítězila úřadující mistryně ČR Kárníková z Pardubic, další medailistku z republikového šampionátu, Hlaváčovou z USK, odsunula na třetí místo Lucie Vaníčková. Na stříbro jí tentokrát stačilo 14,35 m. Bára Závůrková předvedla 12,84 m (4. pozice). Čtvrtých míst obsadili atleti z Jablonného víc: Petr Valenta v běhu na 1500 m (4:17,77), Stáňa Kopřivová v dálce žen (450 cm), Michaela Holubová na 400 m (68,54). Monika Gumanová skočila do dálky 448 cm (5. místo).