Z osmi zástupkyň něžného pohlaví byla nakonec celkově devátá Germanová Lenka. „Čulibrkem" se stal opět Pecháček Vladimír, ale i na něm už je vidět zlepšený výkon.Po základních kolech a opravném Desperadu si to 16 nejlepších rozdalo ve dvoukolovém semifinále.

Do závěrečného finálového souboje postoupilo 8 hráčů. Tentokrát byl poměr „excentristů" a „rovinářů" vyrovnaný. Ale přesto si to ti první jmenovaní pohlídali a rozdělili nejlepší místa. Třetí příčku obsadil Špindler Luboš.

Druhé místo pro sebe vybojoval Čech Jaromír z Liberce a zaslouženým vítězem se stal jablonecký Pavel Skalický (na snímku uprostřed). V průběžném pořadí celé série se dostal po pěti odehraných turnajích do čela Lojek Bohuslav.

Všichni nejlepší byli oceněni kvalitními cenami od sponzorů této soutěže. Poděkování patří i bowlerovi Míšovi a barmance Terezce za péči o hráče.

Pokračování této série je naplánováno až na začátek září. Ale pořadatelé si dovolují ještě pozvat na bowlingový turnaj mixů, který se koná 9. 6. opět v herně Bowling City v Novém Boru.