Českolipský klub reprezentovala sedmičlenná skupina ve složení: Jakub Češka, Ondřej Olšar, Jakub Tauš, Adéla Kopecká, Nikol Pekárková, Karolína Szabová a Martina Vlasáková. Kromě velkého množství nových osobních rekordů přivezli Českolipští také 12 medailí, a to především zásluhou Olšara a Tauše.

Ondřej Olšar vybojoval dva tituly Přeborníka Severočeské oblasti na 200 m prsa a 200 m polohový závod a čtyřikrát skončil druhý (50 a 100 m volný způsob, 100 m polohový závod a 100 m prsa). Jakub Tauš přidal dalších pět medailí, když ke dvěma druhým místům za 100 a 200 m znak, vyplaval ještě třikrát bronz na tratích 50 m volný způsob, 100 m motýlek a 200 m polohový závod. Velmi dobrými výkony se prezentovala také Karolína Szabová, která do medailové sbírky přidala stříbro v disciplíně 100 m prsa.

Zbývající čtveřice vybojovala ještě dalších deset umístění v první desítce startovního pole.
První prosincový víkend bude trojice Olšar, Tauš a Szabová reprezentovat PK Česká Lípa na Poháru ČR 11letého žactva v České Třebové a Jakub Češka by neměl chybět na stejné soutěži desetiletých v Domažlicích.