Za oddíl PK Česká Lípa startovali: Miroslav Chaloupka, Miroslav Langer, Adam Martin, Daniel Pecinovský, Matěj Rek, Miroslav Spremo, Veronika Bláhová, Kristýna Erlebachová, Markéta Musilová, Natálie Musilová, Tina Šafrová, Klára Šuriková, Natálie Vacková a Martina Vlasáková.

Těchto 14 svěřenců trenéra Tomáše Choce rozhodně nezklamalo, o čemž svědčí 11 medailových umístění a také 32 nových osobních rekordů. Tři borci se zlepšili ve všech startech – M. Vlasáková, M. Musilová a D. Pecinovský (společně zlepšili 14 osobních rekordů).

Miroslav Langer zabojoval především ve svých hlavních disciplínách a stal se Přeborníkem oblasti na 100 m motýlek a na poloviční trati byl druhý, další starty nevyšly úplně podle představ, ale i tak se umístil v první desítce. Ani Mirek Chaloupka nezaplaval svá maxima, ale i přesto dokázal vybojovat dvě medailová umístění (2. na 50 m volný způsob a 3. na 50 m motýlek) a v dalších dvou startech byl jen těsně za stupni vítězů.

Po dvou medailových umístěních, v nových osobních rekordech, přidali i Danek Pecinovský (2. na 100 m prsa a 3. na 50 m prsa) a Klára Šuriková (3. na 100 m znak a 3. na 100 m volný způsob).

O zbývající tři kovy se podělily Martina Vlasáková (3. na 400 m volný způsob), Natálie Vacková (3. na 50 m motýlek) a Tina Šafrová (2. na 50 m volný způsob), také díky novým osobním rekordům. Matěj Rek i Kristýna Erlebachová se umístili v první desítce v prsařských disciplínách.

Výborně zabojovaly i nejmladší plavkyně, které musely plavat ve společné kategorii se staršími soupeřkami, Markéta Musilová skončila pátá na 50 m prsa a na dvojnásobné trati byla devátá, Natálie Musilová obsadila 8. místo na 100 m znak a Veronika Bláhová patřila k těm úplně nejmladším.

Pro M. Langera, N. Vackovou a M. Vlasákovou byly tyto závody jediným nominačním závodem na Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva v Berouně (10. -11. 12.), kde tato trojice bude reprezentovat. Ve stejné soutěži desetiletých (Plzeň 10. - 11. 12.) by měl startovat Matěj Rek.