Tím absolutně nejlepším závodníkem PK Č. Lípa byl Ondra Olšar se šesti medailovými umístěními ze sedmi startů (4x 1. místo 100 m znak, 50 a 100 m volný způsob, 100 m polohový závod, 2. místo 200 m volný způsob, 3. místo 100 m prsa), navíc zvítězil v hlavním závodu své kategorie, kterým byl 100 m polohový závod. Tento „bývalý“ nadějný prsař plave nyní naprosto skvěle znakem, ale i tak výsledný čas na 100 m mohl být lepší a stejně jako na 100 m motýlek i 200 m volný způsob.

Adéla Kopecká zvítězila na 50 m motýlek, ale bohužel se jí nepodařilo prosadit na stupně vítězů i na 50 m prsa a také v polohovce.

Dalším medailistou byl Kuba Tauš, který plaval téměř vše v osobních rekordech, ale v některých případech mohly být výraznější sem samozřejmě nepatří kvalitní výkon na 100 m motýlek a naopak 100 m kraul by už mohla být pod minutu.

Mirek Langer stále sází na svoji parádní disciplínu 50 m motýlek a opět to vyšlo, skončil na druhém místě, ale už by to chtělo alespoň malinké vylepšení osobního rekordu.

Natálie Vacková stále ubírá vteřinky a desetinky, snad to nebude dlouho trvat a cinkne u ní opět nějaká medaile. Závod od závodu se zlepšuje nováček Honza Plíhal a mezi „zlepšovatele“ osobních rekordů patří také Richard Mígl, Ondra Hofman, Jan Klouček, Marek Stárek a Šárka Hofmanová.