„I přes velkou vzdálenost a cestu, kterou jsme od rána absolvovali, se našim svěřencům poměrně dařilo,“ informoval Deník trenér Pavel Znamenáček. V seniorské kategorii kata muži měli Českolipští čtyři závodníky (Ondřej Samek, Jakub Kolek, Adam Zdobinský, David Kraus).

„David skončil na sedmém místě, stříbrnou medaili si odvezl Adam Zdobinský. Nejlepší formu měl ale Ondřej Samek, který vybojoval zlato a jistý postup na mistrovství republiky,“ pokračoval Znamenáček.

V kategorii žen se nejlépe dařilo Karin Košíkové, která získala bronzovou.

Poslední medailovou disciplínou byla kategorie mladší dorostenky. „Tady jsme měli dvě želízka v ohni, a to Terezu Zlatohlávkovou a Terezu Bittnerovou. Zlatohlávková si poradila se všemi soupeřkami, díky tomu si odvezla zlatou medaili a i ona má zaručený postup na republikový šampionát. Také v kumite se jí dařilo, neboť obsadila osmé místo, Bittnerová vybojovala pátou příčku.“

V juniorské disciplíně kata měl Sport Relax zastoupení v Martině Plešingerové, jež si v premiérovém startu této disciplíny vybojovala sedmé a v kumite čtvrté místo.