První poločas utkání v Náchodě se českolipským hráčům nevydařil, domácí měli více šancí, z nichž proměnili, hosté jednu, a tak poločasové skóre znělo 3:1. Po obrátce se Č. Lípa probudila, snížila na 3:2 a následně neproměnila stoprocentní tutovku, při které šli dva hostující hráči na domácího brankáře, který je ale bravurně vychytal. Z protiútoku dali domácí čtvrtý gól, čímž českolipskou snahu o zvrat otupili a po dalších dvou trefách vedli už 6:2. Hosté se pak zmohli jen na korekci výsledku, když se jim podařilo snížit na 6:3 při závěrečné hře bez brankáře.

Fandové českolipských „kluků z lusku“ věří, že si dnes večer připíší všechny body právě oni. Branky za hosty: Havlásek 2, Kliment.

Druhý zástupce našeho okresu ve 2. futsalové lize, FC Démoni, se představí v rámci 6. kola také doma. Zítra od 20 hodin vyzve libereckou Slavii, jež zaujímá předposlední jedenáctou pozici.

Svěřenci kouče Petra Janeckého minulý týden přivezli vítězství z haly Neveklově, kde porazili domácí Benešov 4:2 (1:0) a posunuli se na třetí příčku. Góly za hosty zařídili dvakrát Milan Soukup, Jakub Dutka a Lukáš Dušánek.