Největší překvapení se stalo v 17. kole, v němž si o záchranu usilující celek TJ Doksy/ Mimoň vyšlápl na aktuálně druhý tým tabulky ze Cvikova, navíc na jeho stolech.

Výsledky 17. kola:

KST Victory Liberec A - Cvikováček Cvikov A 7:10
Body: Vojtěch 3:1, Anton 0:4, Vaníček 2:1, Provazník 1:3 - Plaček 2:2, Štěpánek 2:2, Tomek ml. 3:1, Fojt 2:1, čtyřhry 1:1.

SKST Cvikov A - Doksy / Mimoň A 2:10
Body: Bílek st. 0:2, Česenek 0:2, Bárta 1:2, Fišera 0:2, WO 0:1 - Tamchyna 3:0, Pobuda 1:1, Lazar 2:0, Bukovec 2:0, WO 1:0, čtyřhry 1:1.

Sokol Nová - Ves nad Popelkou A Jiskra Kamenický Šenov A 1:10
Body: Hlubuček 0:2, Otmar 0:2, Hegar 0:3, Otmar 1:1 - Grubr 3:0, Bayer 2:0, Korp 2:0, Korp st. 1:1, čtyřhry 0:2.

Sokol Semily A - Jiskra Nový Bor B 10:6
Body: Mejsnar ml. 4:0, Janoušek 2:1, David 0:3, Bělovský 3:1 - Rudinský 2:2, Hofman 2:2, Horník 1:2, Bartoš 0:3, čtyřhry 1:1.

SKST Liberec I - Sokol Turnov B 10:7
Body: Požárský 2:2, Kutifel ml. 4:0, Marholt 1:2, Klement 2:1, Novota 0:1 - Šonský 2:2, Vrabec 1:3, Knob 1:3, Dědek 2:1, čtyřhry 1:1.

Sokol Bratříkov A - SKST Liberec J 10:4
Body: Šourek 2:1, Jareis ml. 2:1, Doležal 1:2, Zahradník 3:0 - Pusch 3:0, Absolonová 1:2, Holík 0:3, Vogel 0:3, čtyřhry 2:0.

Výsledky 18. kola:

SKST Cvikov A - Cvikováček Cvikov A 10:8
Body Česenek 2:2, Bílek st. 1:3, Bárta 3:1, Fišera 2:2 - Plaček 4:0, Štěpánek 0:4, Tomek ml. 2:2, Fojt 2:2, čtyřhry 2:0.

KST Victory Liberec A - Doksy / Mimoň A 8:10
Body: Vojtěch 3:1, Provazník 2:2, Anton 1:3, Vaníček 1:3 - Tamchyna 4:0, Pobuda 0:4, Lazar 3:1, Bukovec 2:2, čtyřhry 1:1.

Sokol Semily A - Jiskra Kamenický Šenov A 1:10
Body: Mejsnar ml. 0:2, Janoušek 1:1, David 0:3, Bělovský 0:2 - Grubr 3:0, Bayer 1:1, Korp 2:0, Korp st. 2:0, čtyřhry 0:2.

Sokol Nová Ves n. P. A - Jiskra Nový Bor B 10:3
Body: Hlubuček 3:0, Otmar 1:1, Hegar 1:2, Otmar 3:0 - Rudinský 0:3, Hofman 2:1, Horník 1:2, Bartoš 0:2, čtyřhry 2:0.

SKST Liberec J - Sokol Turnov B 10:7
Body: Novák 2:2, Veselka st. 3:1, Holík 0:3, Butrym 3:1 - Dědek 2:2, Vrabec 2:2, Knob 1:3, Anděl 2:1, čtyřhry 2:0.

SKST Liberec I - Sokol Bratříkov A 10:2
Body: Kutifel ml. 1:1, Marholt 2:0, Novota 3:0, Klement 2:1 - Jareis ml. 0:3, Slavík 0:3, Doležal 0:2, Šourek 2:0, čtyřhry 2:0.

Krajský přebor 1. třídy stolního tenisu.Zdroj: Deník