Favorizovaný celek od řeky Ploučnice sice vedl již 4:1, avšak náskok neudržel a nakonec se zrodilo obrovské překvapení na úkor České Lípy.

Gazely Liberec - FC Démoni Česká Lípa 6:5 (1:3)

V první poločase na hrací ploše dominovali Českolipští, kteří se zásluhou Kubelky a Demkeho ujali vedení 2:0. Za domácí čtyři minuty před koncem první půle snižoval Šifta, ale závěrečné slovo této části měl Bejda, jenž zvyšoval na 3:1.

Ve 24. minutě vstřelil čtvrtý gól Démonů Žďánský, ovšem od tohoto okamžiku se hosté přizpůsobili hře domácího mužstva zejména v pohybu a rázem začalo být zaděláno na drama. Gazely totiž během dvou minut dokázaly vyrovnat na 4:4.

Ve 31. minutě Liberečtí poprvé v utkání vedli, to se do „černého" trefil Šifta. O minutu později hosté vyrovnali na 5:5 zásluhou brankáře Michálka, jenže Démony nakonec mrzel neproměněný druhý pokutový kop, protože v závěrečné minutě rozhodl o překvapivém postupu Liberce domácí Henzl.

V semifinále poháru se utkají Gazely s vítězem zápasu Slavia TU Liberec GMM Jablonec.

Branky: Šifta 3, Henzl 2, Drzymala - Kubelka, Demke, Bejda, Žďánský, Michálek. ŽK: 0 - Kubelka, Jäger. Rozhodčí: Mikula, Krupa.
Gazely Liberec: Lukeš - Henzl, Kowalík, Moc, Princ, Šifta, Tomášek A., Tomášek R., Chomout, Hrdlička, Drzymala.
FC Démoni Česká Lípa: Michálek - Demke, Žďánský, Pavelka, Bejda, Bažant, Kubelka, Jäger, Cihlář.