Kondiční trenér Technology Florbal Mladá Boleslav pochází z České Lípy, v tamním klubu začínal s florbalem a v sobotu přijel jako soupeř. „Těšil jsem se, mám tu plno kamarádů,” říkal po výhře 5:1.

Přišla se na zápas podívat i rodina?

Byli tu mamka s taťkou a ještě vzali přátele, tuším z Ruska, kteří viděli florbal poprvé. Těm se to moc líbilo, prý jsme byli nejlepší.

Takže doma nebylo dilema, komu fandit?

Ne, ne, samozřejmě, že naši drží palce Bolce!

Jak jste vnímal zápas ze střídačky?

Myslím si, že ke konci to bylo místy zbytečně vyhrocené. Jinak jsme dobře kontrolovali hru. České Lípě výborně zachytal Ivan Ponomarev, z jeho strany to byl opravdu kvalitní výkon. Nějaké situace jsme určitě mohli řešit líp, ale řekl bych, že výsledek 5:1 není úplně odpovídající. Mohli jsme dát mnohem víc gólů, byť i Lípa měla své šance.

Měla Lípa čím překvapit?

Myslím si, že z toho, co Lípa předvedla, pro nás nebylo nic překvapivé. Všechno jsme očekávali, s některými věcmi jsme se měli poprat lépe, ale nic neočekávaného v zápase nebylo.

Jaký program připraví trenéři týmu před úterním finále Poháru České pojišťovny v Mostě?

Očekáváme od všech kluků poctivou regeneraci, aby si odpočinuli, vyčistili si hlavu a užili si volno. V pondělí večer máme trénink, takže z kondičního programu už kromě rozcvičky a závěrečného vyklusání vyloženě nic extra v plánu nemáme. Teď už to bude hlavně jen o tom, co umíme.