V sobotu 13. července by měl proběhnout v dopoledních hodinách shakedown, samotný start soutěže je naplánován na sobotní brzké odpoledne.

"První etapa se odehraje na Mladoboleslavsku a nebude chybět ani divácky oblíbená speciálka na autodromu v Sosnové. Ve druhé etapě, v neděli 14. července, pak posádky absolvují náročné rychlostní zkoušky na Turnovsku," nastínil program šéf organizačního výboru.

V rámci oslavy 50 let rally se uskuteční řada doprovodných akcí, které se ponesou v podobném duchu jako v roce 2023. Určitě nebudou chybět Bohemia Veterán Mladá Boleslav, Bohemia RC Rally Mladá Boleslav, Bohemia E-sport Virtual Rally, Bohemia Eco Energy Regularity.

Házenkářský druholigový duel Česká Lípa versus Baník Most.
PODÍVEJTE SE: Házenkáři dostali na frak od sedmi mosteckých hráčů!

Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024 je zařazena do seriálu republikového šampionátu soudobých i historických automobilů a ve startovní listině nebudou chybět ani legendy..

Rally Bohemia, tehdy ještě pod názvem Rallye Škoda, se poprvé uskutečnila v červnu roku 1974. Stala se v podstatě nástupnickou soutěží po evropské Rallye Vltava, která zažila v témže roce o měsíc později svoji derniéru. A hned ve svém prvním ročníku byla Rallye Škoda zařazena do Mistrovství ČSSR.