Podobně si poradil Pampuch s Legnexem. V libereckém utkání si po velkém boji připsal vítězství Alex. Střelci kola byli šestibrankoví Kaňkovský a Pěnička.

F.A. Zole Česká Lípa B - Démoni Česká Lípa B 5:12 (2:2)

V očekávaném českolipském derby se do vedení dostali domácí. V průběhu 9. 11. minuty se dokázali prosadit hosté a strhli vedení na svoji stranu. V závěru poločasu se domácím podařilo vyrovnat, ale ten druhý jednoznačné vyšel Démonům.

Branky: Poláček 2, Mitáč 2, Šidlo - Kaňkovský 6, Antoš 2, Paleček, Dutka, Demke, Vodrážka.

Slavia TU Liberec - Alex Liberec 1:5 (0:1)

Obě mužstva nastoupila do utkání s obrannou taktikou, takže se začalo hrát až po první brance. Rozhodnutí přišlo až v závěrečných deseti minutách utkání, kdy Alex po dvou slepených brankách odskočil na 3-1. Slavia se pokusila zvrátit výsledek hrou bez brankáře, avšak její snaha na vítězství Alexu již nic nezměnila.

Branky:Hostaš - Černohorský 2, Salava 2, Trnka.

Zlej Se(n) Liberec - Reas Česká Lípa 18:6 (12:1)

Po vlažném začátku se do vedení dostal Reas po vlastní brance, poté se střelci Zlého snu rozjeli na plné obrátky a s přehledem dokráčeli k vítězství. Střelecky se nejvíce dařilo Pěničkovi.

Branky: Pěnička 6, Bína 3, Soběslav 3, Horáček 3, Beneš, Děkan, Vodička - D. Kýček 4, vlastní, L. Kýček.

Pampuch Team Liberec - Legnex Jablonec 15:5 (4:1)

Pouhých sedm minut hosté drželi krok. Poté domácí Pampuch začal proměňovat šance, na které Legnex nedokázal odpovědět. Po tříbrankovém vedení po první půli se brankostroj rozjel na plné obrátky ve druhém poločase, kdy Pampuch spravedlivě dokráčel k jasnému vítězství.

Branky: Soukeník 3, Abrahám 3, Jícha 3, Částek 3, Broschinský 2, Linhart - Dorničák 3, Brodský, Hübner.