Démonům se však vůbec nedařilo, když nedali ani nejvyloženější šance, a proto Tango se vítězstvím 9:3 posunulo v tabulce před svého soupeře.
Poslední celek FC Mapa Č. Lípa přivítal jablonecký Legnex. Domácí se ujali vedení 2:0, jenže Legnexu se podařilo do poločasu vyrovnat.

Druhé dějství začalo stejně jako to první: Mapa opět odskočila na rozdíl dvou branek. Jablonečtí ovšem během jediné minuty srovnali a navíc výsledek otočili ve svůj prospěch, takže mohli slavit vedoucí pozici v krajském přeboru.

V utkání Prašivek s Greens padly během dvou minut tři branky (2:1). V druhé půli se podařilo Prašivkám zvýšit na rozdíl dvou branek, Greens ještě stačili snížit, ale to již hostitelé navyšovali skóre, které se zastavilo na čísle sedm.

V duelu York s Dalmachem si York připsal důležité tři body, když po celé utkání vedl. V závěru Dalmach dokázal snížit na rozdíl jedné branky, ale Liberečtí dokázali hubený náskok udržet. York si tak alespoň částečně napravil reputaci po pohárovém vyřazení s okresním mužstvem Yankees Nový Bor.

JASIP Jablonec nevstoupil do odvetné části šťastně, když podlehl Slavii TU Liberec v poměru 5:7. Hosté si udržovali náskok během celého zápasu, když vedli již 4:0. Poté se JASIPu podařilo snížit na rozdíl dvou branek a sedm vteřin před koncem korigovat na 5:6. Slavia však dokázala odpovědět a těsně před závěrečným klaksonem zvýšit na konečných 7:5.

V dalším kole bude nejsledovanější střetnutí mezi Greens a Mapou, kde se bude hrát o tzv. šest bodů. Volný termín mají Démoni.

Výsledky 12. kola

Mapa Česká Lípa - Legnex Jablonec 4:7 (2:2). Branky: Kazan 2, Satrapa, Drchota – Brodský 2, Jelínek 2, Sekerák, Bursa, Hübner.
Prašivky Liberec - Greens Liberec 7:2 (2:1). Branky: Prášil 3, Budský 2, Radačovský, Hnilička J. - Hubka, Jirouš.
York Liberec - Dalmach Turnov B 5:4 (3:1). Branky: Hájek 2, Hulčík, Preissler J. Vacek – Hurt V, 3, Hurt D.
Tango Liberec - Démoni Č. Lípa B 9:3 (5:2). Branky: Benek 3, Landyš 3, Horoščák 2, Tonev – Michálek, Antoš, vlastní.
JASIP Jablonec - Slavia TU Liberec B 5:7 (1:4). Branky: Sedlmajer 3, Procházka, Černý – Kovařík 4, Vaněk J., Vaněk T.
Průběžné pořadí: 1. Legnex 27 bodů, 2. Tango 25, 3. FC Démoni B 24, 4. Alex 22, 5. Dalmach B 17, 6. Prašivky 17, 7. Slavia B 14, 8. JASIP 10, 9. York 10, 10. Greens 6, 11. Mapa 3.