Letos se ho zúčastnilo celkem 22 družstev ve dvou kategoriích. Všichni zúčastnění tak strávili příjemné sváteční dopoledne sportem.
V kategorii mladších (do 7. tříd) bojovalo celkem 9 dvojic ve 3 skupinách. V kategorii starších (8.-9. třída) hrálo celkem 13 týmů ve 4 skupinách. Vítězové skupin hráli semifinále a následně bojovali o medaile.

„O tom, že mladí volejbalisté nezahálejí ani o vánočních prázdninách, svědčí další program našich nejmladších adeptů tohoto krásného sportu. Již v pondělí odjela dvě družstva mladších žáků na celorepublikový minivolejbal do Nymburka, kde se sešli nejmladší hráči a hráčky z celé republiky.Ve dvou dnech bojovali v konkurenci více než stovkou družstev. Je to obrovský festival tohoto druhu sportu, který vyvrcholí na evropském šampionátu v Karlových Varech v září příštího roku. Dnes odjíždějí starší žáci na tradiční turnaj do Hradce Králové,“ uvedl pro Deník trenér a ředitel ZŠ Lada Jaroslav Javůrek (na snímku vpravo), který dodal: „Přejeme všem hráčům a trenérům mnoho úspěchů v novém roce 2011.“

Pořadí turnaje v minivolejbalu dvojic

Mladší kategorie
1. Kebort Karel, 2. Beneš Martin, 3. Rataj Jakub, 4. Breilnová (Doksy), 5. Rázek Jan, 6. Rázek Jakub, 7. Keslerová Alena, 8. Čápová Tereza, 9. Vlasáková Martina.

Starší kategorie:
1. Jindřich Adam, 2. Beneš Ondřej, 3. Loš Miloš, 4. Kozlíková Martina.