Na programu byly souboje Radiáci Ostřílení harcovníci, Hasiči Ostřílení harcovníci a Hasiči Lososy na roštu.

Radiáci - Ostřílení harcovníci 14:5

Oba týmy se nacházely v odlišné situaci. Zatímco Harcovníci citelně postrádají gólový příděl loňského nejproduktivnějšího hráče soutěže Mezlíka, Radiáci naopak vedle své opory Kamila Gembece ještě posílili svou sílu návratem Motejzíka do sestavy.

A byl to právě Motejzík, který se stal hlavní postavou zápasu: jeho účet v kanadském bodování se s závěrečným hvizdem zastavil na úctyhodných 6+5. Ostřílení harcovníci tak v zápase celou dobu tahali za kratší konec a nedokázali v pohodě hrající Radiáky překvapit. V dodatečných nájezdech navíc nezískali ani bod útěchy a museli se s těžkou hlavou rychle zkoncentrovat na následující zápas.

Hasiči - Ostřílení harcovníci 8:4

Nažhavený tým hasičů, který před týdnem přišel i díky sporným verdiktům sudího o skvěle rozehraný zápas s týmem Galaxie, tentokrát nehodlal připustit žádné komplikace v cestě za vysněnými body.

V dresu Hasičů byl nakonec rozdílovým hráčem dorostenec českolipského FBC Radek Matějíček, jenž svými čtyřmi góly rozhodl o vítězi souboje. Navíc ho gólově doplnil i dvougólový Vaněk a tak se tým Harcovníků, i přes spolehlivě bodujícího Barkmana, chystal na neveselou cestu domů. Náladu jim snad alespoň trochu spravil bod ze samostatných nájezdů.

Hasiči  Lososy na roštu 5:4

Rozhodně nejzajímavější zápas dne přišel na řadu až jako poslední. Namlsaní Hasiči se střetli s týmem Lososů, který v minulém kole také zabral a dokázal uštědřit první porážku v ročníku Radiákům. Jejich ofenzivní choutky dirigoval především David Vojíř (v zápase 2+2) a jeden z objevů soutěže Hylmar (2+0).

Na druhé straně Hasiči předvedli týmový a obětavý výkon a o bodové příděly se vcelku spravedlivě podělili. Skóre zápasu se převažovalo jako na houpačce až nakonec šťastnější ze zápasu odešli Hasiči, kteří tak předvedli svůj první dvouvýhrový večer. Pro Lososy byl malou náplastí bod z dodatečných nájezdů.

Tento týden jsou zápasy neregistrované soutěže odloženy z důvodu kolize se zápasem FBC Česká Lípa Florbal Ústí.