„Na úvod startovaly kategorie Masters, kde naší zemi reprezentovala Božena Pavlasová, která po malém zaváhání skončila na 5. místě. Starší žákyně Adéla Znamenáčková a Vanesa Klimplová rozjely kategorii starších žákyň, kde se podařilo dostat do finálové čtyřky a Adéla Znamenáčková získala pro ČR zlato a pěkné 4. místo Vanesa Klimplová."

„Po tomto úspěchu nás čekal start v kategorii Kata tým kadetů 12-15 let 9-4 Kyu. Naše třináctileté závodnice to znevýhodňovalo, zejména výškovým rozdílem. Tým ve složení Adéla Znamenáčková, Natálie Pokorná a Vanesa Klimplová se plně soustředily a nakonec z MS vezou stříbro. V sobotu se družstvo ve složení Barbora Znamenáčková, Adéla Znamenáčková, Natálie Pokorná, Vanesa Klimplová, David Minárik, Ulziiorshikh Sodkherlen, Petr Zítko, pokusilo probojovat z eliminačních kol."

"Dobře se dařilo Petru Zítkovi, který nakonec obsadil 8. místo. Škoda že pokazil kata, jinak jsme to viděli na čtyřčlenné finále. Výborně se vedlo i Adéle Znamenáčkové, která nakonec obsadila 5. místo. Vše vynahradila Barbora Znamenáčková v kategorii 18-20 let 3-1. Kyu, která pro ČR a Českou Lípu vybojovala titul mistryně světa,“ shrnul dění kouč českolipského klubu Pavel Znamenáček.