Fotografie z kalendáře českolipských florbalistek.Dílem fotografů z RR photos a díky firmě Sport Bohemia a.s., která pokryla náklady na vznik kalendáře českolipských florbalistek, bude veškerý výtěžek z jeho prodeje, stejně jako další příspěvky zaslané na speciální účet (2000411837/ 2010), věnován Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa a.s. na nákup nového termolůžka pro novorozenecké oddělení.

Vedení klubu FBC Česká Lípa k tomu říká: „Současným trendem našeho oddílu je klást maximální důraz na rozvoj mládežnických kategorií. Jsme moc rádi, že tentokrát můžeme jít v tomto směru ještě dál a díky všem, kteří se do akce zapojí, pošleme finanční podporu tam, kde spatřila světlo světa většina našich členů FBC Česká Lípa na novorozenecké oddělení českolipské nemocnice. Všechny body, které naše týmy vybojují v příští sezoně, nás budou hřát o to více s vědomím, že v nemocnici se i díky nám na novém termolůžku hřeje některé z nově narozených miminek."

A kde si můžete opravdu povedený kalendář objednat?

Na mailové adrese: info@fbcceskalipa.cz či ve společnosti Alis v Mariánské ulici, ve SportBaru Galaxie Slovanka anebo na všech zápasech mužského A-týmu! 

Fotografie z kalendáře českolipských florbalistek.