Pouze pětice plavců českolipského PK reprezentovala na tradičních závodech v Praze na 48. ročníku Velikonočních závodů, který se konal po dlouhé době přesně v době velikonočního volna.

I tato malá skupinka byla v konkurenci plavců 23 oddílů výrazně vidět (15 medailových umístění a dalších 11 umístění v první desítce z celkově 29 startů!).

Skvěle se dařilo Daryně Naboichenko, která zaváhala pouze jednou hned v úvodu závodů (100 m znak 4. místo), všech dalších pět startů však proměnila v jasné prvenství, navíc za 200 m volný způsob zvítězila i v soutěži o nejhodnotnější výkon (jako jediná pokořila za tento start hranici 600 bodů).

Všech šest svých startů proměnila v medaile Veronika Bláhová, které chybělo snad jen alespoň jedno první místo.

Také Oldřich Hladík bodoval a přidal čtyři medailová umístění, další dva starty skončily pouze těsně za medailemi.

Linda Salehová plavala všechny starty v nových osobních maximech a vždy se v pohodě vešla do první desítky.

Matyáš Hřebík opět bodoval především na tratích 100 a 200 m prsa, oba starty mezi deseti nejlepšími.

Nutno dodat, že Linda Salehová i Matyáš Hřebík museli bojovat v kategorii se staršími soupeři.