Dnes od 15 hodin v nové českolipské sportovní hale se po týdnu představí opět českolipští Démoni a liberecká Slavia TU, ale tentokrát si to o tři body rozdají „rezervy“ obou druholigových týmů.

V tomto utkání je mírným favoritem Slavia, která okupuje druhou příčku, naopak rezervě Démonů se v tomto ročníku moc nedaří. Druhý zástupce nšeho okresu, Yankees Warriros Nový Bor, zavítá v neděli do Jablonce na Legnex. Legnex v hale „Bižuterie“ neztrácí často body, a tak za favorita pro toto utkání lze považovat domácí celek.

V předchozím, pátém, dějství liberecké Tango podruhé za sebou prohrálo, Prašivky přestřílely Démony, TTNF mocně vzdorovalo Alexu, Slavia TU Liberec B v divoké přestřelce zvítězila nad JASIPem a Greens podlehlo Legnexu.

Na poslední příčku spadlo TTNF Liberec na skóre za Greens. První příčku si udržel Alex Liberec.

Alex Liberec - TTNF Liberec
9:8 (1:5)

V utkání byli domácí jednoznačným favoritem, ale od úvodního hvizdu stříleli branky pouze hosté. Během prvního poločasu jich nastříleli celkem pět a Alex pouze jednu. Ve druhém poločase již Alex zapnul na plné obrátky a během pěti minut druhého dějství bylo vyrovnáno. V dalším průběhu si domácí udržovali jednobrankové vedení, kterým doputovali k vítězství.

Branky: Trnka 3, Schovanec 2, Vacek F., Vacek M., Havlíček, Lukáč Šindelář 4, Michalík 2, Jirsa, Neuman.

Yankees Warriors Nový Bor
- Tango Liberec 6:5 (4:2)

Hosté se museli obejít bez distancovaného Veselého. Do utkání přesto vstoupili lépe, když v 5. minutě vedli 2:0. Ovšem domácí Yankees dokázali do poločasu skóre otočit. Ve II. půli ale přišly chvíle Tanga, kdy dokázalo minutu před koncem vyrovnat. Už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně, když domácí pár vteřin před koncem zásluhou střelce čtyř branek Jezdinského rozhodli o svém vítězství.

Branky: Jezdinský 4, Miler 2 Andrš, Dvořák, Hájek, Tonev, Suchan.

Prašivky Liberec - Démoni
Česká Lípa B 10:4 (3:2)

Domácí od samého začátku vedli a Démoni vždy dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé části se střelecky dařilo zejména Prašivkám, které dokráčely až moc snadno k jednoznačnému vítězství.

Branky: Budský 3, Radačovský 2, Hnilička T. 2, Pasecký 2, Kulhavý Čvančara 2, Turza D., Antoš. ČK: Brebis (ČL).

JASIP Jablonec - Slavia TU
Liberec B 11:15 (4:6)

Od počátku padalo mnoho branek a Slavia si udržovala dvou až tříbrankové vedení. Obraz hry se v druhém poločase nezměnil, a tak v utkání padlo celkem 26 branek.

Branky: Podzimek 3, Scholz 3, Neugebauer 2, Paldus M., Černý, Procházka Bláha 5, Hegr 4, Kafka 2, Sůra, Trešl, Husák, Krasnický.

Greens Liberec - Legnex
Jablonec 3:8 (3:3)

Greens měli raketový nástup, když ve 4. minutě vedli 2:0. Legnex však dokázal snížit a poté i vyrovnat. A tak obě mužstva odcházela do kabin s nerozhodným výsledkem. Ve druhé půli Greens nezvládli posledních sedm minut a Legnex dokázal vstřelit pět branek.

Branky: Soukup, Jirouš, Poživil Rudolf 3, Brodský 2, Novotný, Pařík, Jelínek.
Program 6. kola: FC Démoni Česká Lípa B - Slavia TU Liberec B (12. 11. v 15.00, SH Č. Lípa), TTNF Liberec - JASIP Jablonec, Tango Liberec - Dalmach Turnov B, Legnex Jablonec - Yankees Warriors N. Bor (13.11. v 16.00), Prašivky Liberec Greens Liberec.