Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sport Relax bilancující

Česká Lípa – Když už se zdá, že právě skončená sezona nemůže být v té další překonána, opak se stane pravdou. Sport Relax dosáhl v roce 2009 mnoho úspěchů, které stojí za celkové zaznamenání. „Výsledky patříme k nejúspěšnějším klubům v České republice,“ říká P. Znamenáček.

2.1.2010
SDÍLEJ:

Dospělý tým Sport Relaxu je tím správným vzorem pro své mladší kolegy v klubu. Foto: archiv klubu

Bilance roku 2009 klubu Sport Relax: Sport Relax převzal od svazu tradičního karate vyznamenání za zásluhy ve sportu. Stalo se tak právě v roce, kdy slavil 15 let od svého založení. Jeho tým mládeže se stal nejúspěšnější v České republice. Dále byli Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský vyhodnoceni na nejprestižnější akci bojového umění v České republice.

Rekordních 582 medailí v roce 2008 je již minulostí. !Sport Relax se v roce 2009 roce činil a vybojoval úctyhodných 652 cenných kovů, čímž překonal rekord loňský.

„Výsledky patříme k nejúspěšnějším klubům v České republice. Jsem přesvědčen, že tento rok byl asi nejúspěšnějším rokem v celé historii karate klubu. Je velice složité se dopracovat na tyto posty v ČR, Evropě a světě a někdy jsem zklamán, že je vše podceňováno a nedoceněno. Jsme zaměřeni na kolektivní práci, ze které vyjdou úspěšní závodníci. Karate má právo cvičit každý, a tak k tomu přistupujeme, což je smyslem karate-do a cílem i našeho učitele K.Funakoshiho 9 Dan,“ říká trenér Pavel Znamenáček.

Výčet úspěchů v ČR: „V kata žáci jsme se stali nejúspěšnějšími v ČR, stejně tak v kata týmu dorostenek, v kata týmu juniorek. Na druhém místě jsme v kata týmu mladších žáků, v kata týmu žen. Třetí příčka nám patří v kata týmu starších žáků a v kata týmu starších žákyň.“ I v dalších kategoriích se Sport Relax umísťoval na medailových pozicích.

Vzorně reprezentovali

„Chtěl bych poděkovat reprezentantům České republiky za vzornou reprezentaci na evropských a světových šampionátech a cílevědomou přípravu. Jsou jimi Jan Drobeček, Ondřej Samek, Jakub Kolek, Adam Zdobinský, Filip Peřinka, Pavel Znamenáček, Jana Bělohlavová, Karin Košíková, Tereza Zlatohlávková, Tereza Bittnerová.“

„Také zmíním některé ostřílené a nastupující závodníky, kteří podávali pěkné výsledky na mezinárodních akcích: Lukáš Pevný, Daniel Razák, Milan Zítko, Milan Hájek, Hana Ulíková, Martina Plešingrová, Anna Šťastná, Kryštof Zlatohlávek, Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová, Dorota Blechová, Lucie Kočandrlová, Daniel Janata, Antonín Jenč, Jana Boháčová, Markéta Nováková, Jiří Svoboda a další, u kterých si vážíme jejich přístupu k závodní činnosti.

Důležité střípky klubu: Startovali na Mistrovství světa WTKA, WSKA a ME JKA a ESKA, kde jejich výprava patřila ke špičce. „Úspěchy reprezentantů z mistrovství světa a Evropy, evropských a světových pohárech slouží k velké motivaci, ale i k reprezentaci města ČeskéLípy, našich partnerů a celé České republiky.“

Klub Sport Relax převzal 12. prosince z rukou prezidenta svazu JKA pana Karla Strada ocenění za zásluhy ve sportu. Prezident zároveň zhodnotil celou úspěšnou éru jejich reprezentantů, kteří se podílejí na činnosti svazu. Toto uznání patří k těm nejvyšším. Podobné uznání obdržel Pavel Znamenáček od mistra Kennetha Funakoshiho v USA.

„Pořádali jsme opět tradiční výukové semináře, které jsou pro vývoj karate velmi důležité, aby došlo k dobrému přenosu informací. Došlo k setkání instruktorů s naším mistrem Kennethem Funakoshim v Polsku. Do České Lípy opět přicestoval jeden z velkých mistrů karate Sensei Rajeev Sinha, prezident indické federace tradičního karate. Výuka mistra byla o principech karate a cestě karate–do. Od mistra jsme obdrželi pozvání na Himalaya camp 2010“.

Sport Relax pořádal otevřené mistrovství ČR FSKA, 20. Funakoshi cup, kterého se zúčastnili závodníci z celé České republiky. „Pořádali jsme i tři České poháry FSKA.“ Sport Relax má také členskou základnu aerobiku mládeže a seniorů. „Věnujeme se fitballu a cvičení těch nejmenších dětí s rodiči, které vede instruktorka 1. třídy Kačka Znamenáčková.

Dosažené výsledky, ale i další vzrůstající tendence kvality klubu, jsou také dílem trenérů ve Sport Relaxu.“ Kromě P. Znamenáčka jsou to Milan Veselý, David Kraus, Vladimír Budín, Jan Bartl, Karel Fröhlich, Pavel, Jindřich a Jan Rackovi, Tomáš Sazama, Jaromír Pokorný, Karel Rampouch. „Ale patří sem i další, kterým není chod klubu lhostejný.“

„Výsledky jsou i dílem našich partnerů, kteří nám podávají pomocnou ruku. Naši základnu najdete v městské hale vedle Kauflandu a informace o klubu Sport Relax naleznete na webových stránkách a telefonním čísle 607 525 995.“

2.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tradiční charitativní show modelingové agentury Reas Agency, který proběhla v Novém Boru, letos pomohla malému Damienovi z České Lípy, který po mozkové obrně zůstal tělesně postižený.
19

OBRAZEM: Modelky v Boru předváděly pro dobrou věc

Peníze. Ilustrační fotografie.

ANKETA: Měla by existovat možnost posílat část sociálního pojištění na rodiče?

Sněhový festival zamíří v sobotu do Nového Boru

Nový Bor - Celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, skialpinismu a dalších zimních radovánkách přinese Snow Film Fest, který se uskuteční v sobotu 21. října od 16 hodin v Městském kině v Novém Boru.

ANKETA: Měla by příští vláda umožnit zdravotní nadstandardy?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

ANKETA: Měli by otcové povinně čerpat část rodičovské dovolené?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Strany a hnutí v kraji vysílají do volebního boje nejvíc žen v ČR

Liberecký kraj - V Libereckém kraji postavilo kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny celkem 24 stran. Devět z nich, tedy 32 procent, má v čele ženu. Z pohledu genderové politiky jsme tak na tom nejlépe z celé republiky

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení