Vyhlášení tradiční ankety Nejúspěšnější sportovec Libereckého kraje se blíží. Také letos jsou vyhlašovateli ankety, která začíná okresními koly, Krajské sdružení ČSTV Libereckého kraje, Deník a město Česká Lípa.
Stejně jako v minulosti, tak i letos budou o celkovém vítězi rovným dílem spolurozhodovat 1. čtenáři, 2. novináři a fotografové okresu, 3. zástupci Sportovní unie Českolipska, 4. představitelé měst a obcí, 5. sponzoři a osobnosti okresu.
Pravidla zůstávají stejná: stačí vyplnit hlasovací lístek a doručit jej do sportovní redakce českolipského Deníku. Společně s kupóny budou na našich stránkách až do 31. ledna vycházet výčty úspěchů sportovců z regionu tak, jak nám je nahlásily mateřské oddíly.
Vyhlašované kategorie jsou: Jednotlivec dospělý, Jednotlivec mládežník, Krajánek, Kolektiv mládeže, Kolektiv dospělých a Trenér roku.
Slavnostní vyhlášení v okrese Česká Lípa se uskuteční 21. února v KD Crystal.
Upozorňujeme, že do ankety budou zařazeny jen řádně vyplněné hlasovací lístky ve všech polích.
Přestože nominační listina sportovců v našem Deníku již několikrát vyšla, své návrhy mohou tělovýchovné jednoty i kluby nadále posílat do sportovní redakce českolipského Deníku na e–mail radek.valenta@denik. cz, nebo poštou na adresu českolipský Deník, Škroupovo nám. 139, Česká Lípa.
Termíny, ve kterých budou na stránkách Deníku hlasovací lístky vycházet, jsou: 22. 1., 24. 1., 29. 1. a 31. 1.
Uzávěrka pro hlasování je 4. února.

Další zprávy z regionu najdete zde