Dnes se v českolipském areálu Wakemaster v Dubici jede Wake & Roll. Jedná se o třetí kolo poháru ČR ve wakeboardingu. Pokud vás fenomén wakeboardingu zaujal, přijďte se podívat na nejlepší borce vodních prken, jak předvádějí své neuvěřitelné kousky. Závodníci se v dubickém areálu připravovali již včera. Létala salta, rychlé smyky, skoky přes překážky a další adrenalinové kousky. To nejlepší si však závodníci schovávají až na ostré utkání. To začalo v ranních hodinách kvalifikací, která rozhodne, kdo se utká o konečné vítězství a možná pojede do Šanghaje na mistrovství světa.

Akce je ojedinělá nejen díky faktu, že jezdci si mohou vyjet velký počet bodů do světového žebříčků, ale výherci OPEN kategorií mají velkou šanci podívat se na světový pohár do Šangaje.

Vyhlášení výsledků je naplánováno na 19.00, načež se rozjede nefalšovaná plážová party pod taktovkou DJ Lucky Boye.

V Sosnové pokračuje MČR supermoto

Mezinárodní Mistrovství ČR v supermotu pokračuje tento víkend čtvrtým závodem na autodromu v Sosnové. Tam se závod přesunul z původně plánovaného letiště v Mimoni. Liberecký kraj, který je v současné době správcem letiště, neschválil žádost o konání tohoto závodu. „Momentálně není na Hradčanském letišti možné pořádat žádné motoristické akce, což bohužel postihlo i náš závod. Jednání o nové lokalitě probíhala již od minulého roku na několika úrovních a i přes původní příslib nám byla možnost uskutečnění závodu zamítnuta," vysvětlují organizátoři.

Čtvrtý letošní závod se tak pojede opět v Sosnové. V sobotu čekají jezdce tréninky, závod je na programu v neděli od 8 hodin. Areál autodromu bude pro příznivce supermota otevřený po oba víkendové dny zdarma. Seriál mistrovství se v září přesune do Vysokého Mýta, poslední závod se pojede v říjnu opět v Sosnové.