Vaníčková Lucie, atletka SK ZŠ Jablonné v Podještědí
reprezentantka ČR, mistryně ČR do 22 let v hodu diskem, mistryně ČR do 22 let ve vrhu koulí, 3. místo na M ČR žen v hodu diskem, akademická mistryně ČR v hodu diskem, držitelka rekordů Mistrovství ČR do 22 let v hodu diskem a vrhu koulí, největší opora družstva žen AC Česká Lípa.
Šostková Zuzana, sportovní střelba, SSK Manušice
státní reprezentant, 1. Akademické MS v Číně (SM-60 - družstva), 3. MČR (VzPu 40 – ženy), 1. Akademické MČR (SM 60 – ženy), 1. Akademické MČR ( VzPu 40 – ženy), 3. Akademické MČR (SM 3x20 – ženy), 2. MČR (SM 3x20 – ženy – družstva), 2. MČR (SM 60 – ženy - družstva).
Kučerová Veronika, sportovní střelba, SSK Manušice
státní reprezentant, 2. MČR (SM 3x20 – ženy – družstva), 2. MČR (SM 60 – ženy - družstva).
Štěpánová Kamila, sportovní střelba, SSK Manušice
státní reprezentant, 2. MČR (VzPu 40 – ženy), 1. Český pohár (SM-60 – ženy), 3. Český pohár (VzPu-40 – ženy), 2. MČR (SM 3x20 – ženy), 2. MČR (SM 60 – ženy), 2. MČR (SM 3x20 – ženy – družstva), 2. MČR (SM 60 – ženy - družstva).
Bartošová Klára, sportovní střelba, SSK Manušice
státní reprezentant, 2. Akademické MČR (VzPu 40 – ženy), 1. Český pohár (SM-3x20 – juniorky), 3. MČR 'SM 3x20 – juniorky), 3. Závod olympijských nadějí (VzPu 40– juniorky), 1. Závod olympijských nadějí (VzPu 40-juniorky - družstva).
Spurný Michal, plavání, PK Č. Lípa
reprezentant, MČR: 3x 1., 3x 2., 2x 3., 7. ČP v plavání, medailista z mezinárodních závodů v Portugalsku a Španělsku Účastník ME Rijeka (11.-14.12. - výsledky budou známy v průběhu ankety).
Chocová Petra, plavání, PK Č. Lípa
reprezentantka ČR, 5x 1. na MČR, ME Eindhoven: 19. 50 P, 27. 100 a 200 P Zaplavala FINA „B“ limit na OH v Pekingu, na VC Brna zaplavala již 43. rekord ČR (tentokrát na 50 P), 3. místo ČP v plavání, medailistka z mezinárodních závodů v Portugalsku a Španělsku, účastník ME Rijeka, kde 5x senzačně vylepšila české rekordy na prsařských tratích.
Ivana Loubková, atletika, Cyklorenova Cvikov
1. místo MČR Xterra, 1. místo MČR MTB maraton, 1. místo český pohár Xterra; 3. místo světový pohár Xterra (Hluboká n.Vl.); 3. místo mistrovství Německa Xterra; 2. místo český pohár zimní triatlon.
Kateřina Loubková, atletika, Cyklorenova Cvikov
1. místo MČR dlouhý duatlon, 1. místo český pohár zimní triatlon, 3. místo český pohár Xterra; 2. místo MČR zimní triatlon; 6. místo mistrovství Německa xterra; 3. místo evropstký pohár zimní triatlon.
Znamenáček Pavel, karate
ME: 3. v kata, MS FSKA: 1. místo v kata, 1. místo v kumite, MS WTKA : 1. místo v sebeobraně.
Samek Ondřej, karate, Sport Relax: MČR
2. místo kata, ME: 2. místo kata, MS: 1. místo v sebeobraně, 1. místo v kata duo.
Košíková Karin, karate, Sport Relax
Národní pohár: 1. a 2. místo kata, MČR: 1. a 2.místo kata, ME: 1. místo kata, MS: 1.místo kata.
Drobeček Jan, karate, Sport Relax
MČR: 1.místo kata a 1.místo kumite, MS: 3.místo kata a 3. místo v sebeobraně, ME: 3. místo
Kolek Jakub, karate, Sport Relax
MČR: 2. a 3.místo kata, 3.místo kumite, MS: 2. místo kata duo a 2. a 3. místo v sebeobraně.
Kraus David, karate, Sport Relax
ME: 1.místo kata, MS: 2. místo kata.
Ajšmanová Kamila, atletika, AC Č. Lípa
reprezentantka ČR v trojskoku v kategorii do 22 let, úspěšná závodnice dospělého družstva žen.
Meier Oldřich, fotbal, Arsenal Č. Lípa
zkušený brankář byl základním kamenem úspěchu divizního mužstva.
Silný Petr, fotbal, Arsenal Č. Lípa
kapitán a tahoun fotbalistů Arsenalu.
Věchet (Ruda) Radim, fotbal, Arsenal Č. Lípa
nejlepší střelec mužstva v podzimní části divizní soutěže.