Nominace v ostatních kategoriích najdete zde

Kopřivová Stanislava, atletka SK ZŠ Jablonné v Podještědí

reprezentantka ČR do 15 ti let, halová mistryně ČR ve skoku o tyči, 2. místo na MU do 15 let ČR A - Slovensko - ČR B ve skoku o tyči, vítězka mezikrajského utkání Liberec - Sasko - Dolní Lužice ve skoku o tyči, 3. místo na M ČR družstev.

Ježková Iva, atletka SK ZŠ Jablonné v Podještědí

reprezentantka ČR do 15 let, 2. místo na M ČR žactva ve skoku do výšky, 2. místo na MU do 15 let ČR A - Slovensko - ČR B ve skoku do výšky, 3. místo na M ČR družstev, 3. místo na mezikrajském utkání Liberec - Sasko - Dolní Lužice v hodu diskem.

Studecký Lubomír, atlet SK ZŠ Jablonné v Podještědí

reprezentant ČR do 15 let, 3. místo na M ČR ve skoku do výšky.

Selimovič Mirza, atlet SK ZŠ Jablonné v Podještědí

3. místo na halovém MČR žactva v běhu na 60 m překážek, 3. místo na halovém M ČR žactva v běhu na 800 m, 2. místo na mezikrajském utkání Liberec - Sasko - Dolní Lužice v běhu na 300 m př.

Bochňák David, stol. tenis, Loko Č. Lípa

2. na MČR ml. žáků, 3x 3. na republ. bodovacím závodě, 2x 2. na mezin. v Praze. V konečném žebříku ČR ml. žáků obsadil 3. místo.

Brabcová Aneta, sportovní střelba, SSK Manušice

státní reprezentant, 2. MZ Olymp. nadějí – HOPES Plzeň (VzPu 40 – juniorky), 1. Závod olympijských nadějí v SR (VzPu 40– dorostenky), 1. MČR (VzPu 40 – dorostenky), 1. Český pohár (VzPu 40 – juniorky), 1. MČR (SM 3x20 – dorostenky), 2. MČR (SM 60 – dorostenky), 3. Mezinárodní mistrovství Slovenska (VzPu 40 – juniorky), 1. MZ Olymp. nadějí – HOPES (VzPu 40 – juniorky – družstva), 1. Závod olymp. nadějí v SR (VzPu 40 – dorostenky), 1. místo MČR (VzPu 40 – dorostenky – družstva – nový rekord ČR), 1. MČR (SM 3x20 – dorostenky – družstva), 2. MČR (SM 60 – dorostenky - družstva), 3. MM Slovenska (VzPu 40 – juniorky – družstva), 1. Závod olymp. nadějí v SR.

Brabcová Karolína, sportovní střelba, SSK Manušice

3. MČR mládeže (VzPu 30 do 12 let – družstva).

Dufek Tomáš sportovní střelba, SSK Manušice

3. MČR mládeže (VzPu 30 do 12 let – družstva).

Němcová Aneta, sportovní střelba, SSK Manušice

2. MČR (VzPu 40 – dorostenky), 1. MČR (VzPu 40 – dorostenky – družstva – nový rekord ČR), 1.MČR (SM 3x20 – dorostenky – družstva), 2. MČR (SM 60 – dorostenky - družstva).

Plecháč Petr, sportovní střelba, SSK Manušice

3. MČR (VzPu 40 – dorostenci), 3. Závod olymp. nadějí v SR (VzPu 40– dorostenci), 2. Závod olymp. nadějí (VzPu 40 - dorostenci- družstva).

Šanda Jiří, sportovní střelba, SSK Manušice

1. MČR mládeže (VzPu 30 do 14 let – absolutní nástřel - 300).

Vognarová Gabriela, sportovní střelba, SSK Manušice

státní reprezentant, 3. Závod olymp. nadějí (VzPu 40– juniorky), 3. Český pohár (SM-60 – juniorky), 3. Český pohár (VzPu 40 – juniorky), 3. MČR ( SM 3x20 – dorostenky), 1. MČR (SM 3x20 – dorostenky – družstva), 2. MČR (SM 60 – dorostenky - družstva), 1. MČR (VzPu 40 – dorostenky – družstva – nový rekord ČR), 1. Závod olymp. nadějí (VzPu 40 - dorostenky- družstva).

Barešová Markéta, karate, SSC Česká Lípa/ Mimoň

3. Nord Bohemia, 3. Nord Cup, 3. Funakoshi Cup (kata dorost).

Pěnkava Jan, Pěnkava Jiří, Heglas Rudolf, karate, SSC Česká Lípa/ Mimoň

1. Středoevropská liga, 1. Grand Prix v Ústí n. L. , 1. Nár. pohár, 8x 1. na MČR v sebeobrana.

Bogar František, MTBO, OK Jiskra Nový Bor

1. a 4. na MS juniorů v Polsku, 1. a 3x 2. na ME juniorů v Litvě, 3x 1., 1x 2. na MČR, 2. v ČP na krátké trati v seniorské kat. Elita.

Svitáková Hana, atletika, AC Č. Lípa

juniorská halová mistryně ČR v chůzi na 3000 m, úspěšná závodnice juniorského a dospělého družstva žen

Lucie Kalousková, atletika, AC Č. Lípa

dorostenecká bronzová medailistka ve skoku do výšky, úspěšná závodnice juniorského a dospělého družstva žen.

Jana Nováková, atletika, AC Č. Lípa

žákovská, halová bronzová medailistka v běhu na 1500 m, úspěšná závodnice žákovského a dospělého družstva žen.

Zlatohlávková Tereza, karate, Sport Relax

1. a 2. na MS, 2x 2. na ME, 3. na MČR, 1. a 2. v Národním poháru.

Ulíková Hana, karate, Sport Relax

1. na ME, 3. v EP, 3x 3. na MČR.

Pevný Lukáš, karate, Sport Relax

2. na MČR, 3. na Czech Open, 1. na KP.

Znamenáčková Barbora, karate, Sport Relax

1. na MČR, 2. na KP.

Kočandrlová Lucie, karate, Sport Relax

2. na MČR, 1. na KP.

Gwuźdź Radek, florbal, FBC Česká Lípa

českolipský florbalista hájící také barvy FbK Sokol Mladá Boleslav v mužské a juniorské kategorii), 3. v nejvyšší seniorské soutěži, juniorský reprezentant.

Pokorná Tereza, atletika, OA DDM Cvikováček Cvikov, dorostenka

2. na MČR v hale (koule), 2. na MČR (koule), 2. na MČR (disk).

Janda Jakub, atletika, OA DDM Cvikováček Cvikov, junior

2. na MČR v sedmiboji v hale, 7. na MČR v desetiboji, 5. na MČR v hale ve skoku vysokém.