Krajský přebor starších žákyň ve volejbalu pokračoval 3. kolem

Do soutěže krajského přeboru se letos přihlásilo celkem 9 družstev, přičemž nejlepších 5 (skupina A) hrála v Č. Lípě v tělocvičnách ZŠ Lada. Domácím děvčatům se stejně jako v předchozím kole dařilo. Dosáhla třech vítězství a prohrála jen jednou s TU Liberec, který hraje o třídu lepší volejbal a je v soutěži suverénní.

„Naše děvčata splnila úkol na výbornou, výsledek je zásluhou celého družstva," konstatovali trenéři Lokomotivy.

Další kolo KP starších žákyň se bude hrát v neděli 26. ledna v Jablonci nad Nisou.

Výsledky Loko Č. Lípa:Vratislavice 2:0, TU Liberec A 0:2, TU Liberec B 2:0, Torik Doksy 2:0.

Sestava Loko Č. Lípa: Muchová Dominika, Ziková Eva, Kudláčková Klára, Majorová Tereza, Kaniová Nikola, Kaniová Aneta, Novotná Linda, Brožová Tereza, Kanská Tereza, Cmíralová Kateřina, Ducháčková Adéla a Vlasáková Martina. Trenéři: Zdeněk Klimpera, Libor Kudláček, Jiří Major.

Kadetům Lípy se v Českém poháru dařilo

Nový ročník Českého poháru kadetů ve volejbale pokračoval v tělocvičnách ZŠ Lada v České Lípě.

Do soutěže jsou letos přihlášeny jen čtyři týmy, Sokolov, Turnov, Prosek Praha a Č. Lípa. A právě domácímu družstvu se vedlo velmi dobře, když všechna tři utkání vyhrálo.

„Kluci odehráli celý turnaj s nasazením, ale také s mnoha nepřesnostmi. Bohužel v sestavě nám chybělo několik klíčových hráčů. Nejvíc se dařilo Adamu Radoňskému na středu sítě, kde předváděl kvalitní bloky a rychlý útok," hodnotil turnaj kouč Jaroslav Linhart.

Výsledky České Lípy: VSK Sokolov 2:0, SK Prosek Praha 2:1, VK Turnov 2:0.

Sestava České Lípy: Kulhánek Tomáš, Jindřich Adam, Radoňský Adam, Beneš Martin, Loš Miloš, Špaček Marek, Čechlovský Jan, libero: Pavlíček Jan. Trenér: Jaroslav Linhart.