V soutěži chlapců zvítězilo suverénně družstvo Jablonného v Podještědí posílené čtveřicí českolipských atletů Patrikem Stupkou, Ondřejem Petrem, Radkem Bekrem a Janem Hlavatým. Zejména vítězství Patrika Stupky v hodu oštěpem v osobním rekordu 43,06 m bylo velice potěšitelné.

V soutěži žákyň posílily svěřenkyně Petra Kopřivy zase celek České Lípy. Ten se sice musel sklonit před výborným družstvem Liazu Jablonec, ale druhým místem potvrdil jasný postup na mistrovství Čech. K definitivnímu potvrzení je potřeba se zúčastnit ještě třetího kola krajského přeboru, ale jedná se pouze o formalitu.

V družstvu žákyň byla opět hlavní postavou Šárka Kalvová, které ovšem velmi dobře sekundovaly Michaela Sejkorová a Petra Bracháčková. Své disciplíny pak vyhrály Petra Bracháčková na 60 m, Tereza Hrochová na 1500 m, Tereza Rejzková ve výšce, Viktorie Michutová v chůzi.

Velkou pochvalu za bojovnost zaslouží pak jedna z nejmladších, ale zato nejtalentovanějších, Ivana Reicheltová.

V běhu na 100 m překážek šla od začátku neohroženě za vítězstvím ve svém běhu, ale jednu překážku nezvládla a bolestivě si narazila koleno. Přesto se vrátila do výškařského sektoru, kde mezitím probíhala další její disciplína a vybojovala 4. místo a odvážně se postavila i na start 200 m př., v kterém se nakonec umístila jako sedmá.