První na řadu přišly týmy hrající krajskou soutěž I. třídy. Po základní časti skončila novoborská Jiskra B na vedoucím místě a Lokomotiva Č. Lípa B obsadila 4. příčku. Stejné postavení měly A– týmy i v krajské divizi.

Po úvodní čtyřhře, kterou vyhráli hráči Lokomotivy ve složení O. Špaček a Marek Fabíni, vyhrál úvodní dvouhru Marek Fabíni. Ale to bylo naposledy, co Lokomotiva vedla…

Jan Fabíni (4. hráč ČR v kategorii ml. žactva) nezvládl dobře rozehrané utkání se Studeckým a to se celkově podepsalo na jeho výkonu. Ondřej Špaček prohrál svá utkání v koncovkách pátého setu, a tak body Marka Fabíniho na úspěch nestačily. Po vlažném výkonu Břízy nastoupil Vl. Milata, který porazil Hekerleho, ale v součtu to bylo přeci jenom málo na vítězství.
Odveta se hraje tuto sobotu na stolech Lokomotivy od 16 hodin a hned následující den, tedy jen v případě nerozhodného stavu rozhodující utkání.

Nový Bor B - Loko Česká Lípa B 9:7


Body: Soukup 3, Studecký 2, Vojtěch 2, Hekerle 2 - M. Fabíni 4,5; O. Špaček 1,5; Milata 1, J. Fabíni 0, Bříza 0.

Pozvánka

Hráči dvou nejlepších stolně–tenisových oddílů v okrese (Loko Č. Lípa a Jiskra N. Bor) změří o víkendu své síly v play- off o postup do 3. ligy a divize.

Sobota 16. 4. 2011 v 16.00 hod. (semifinále play off o postup do divize): Lokomotiva Česká Lípa B – Jiskra Nový Bor B.
Neděle 17. 4. 2011 v 10.00 hod. (semifinále play off o postup do 3. ligy mužů): Lokomotiva Česká Lípa A – Jiskra Nový Bor A.

Obě utkání se hrají v českolipské herně u hlavního vlakového nádraží (vstup z Dubické ulice).