Z šesti zápasů, které měli v 10. a 11. kole před sebou, se z jediné výhry radoval pouze SKST Cvikov, který doma porazil Chrastavu 10:8 a poskočil na osmé místo.

Naopak do té doby třetí tým pořadí, Jiskra Nový Bor, a předposlední celek, Lokomotiva Česká Lípa, svá domácí prostředí nevyužily. Dvakrát padly s libereckými mužstvy SKST a KMST, takže si své bilance nevylepšily.

Krajská divize mužů má nyní více než měsíční pauzu, jež skončí ve dnech 15. 17. ledna 2016.

Výsledky 10. kola:

SKST Cvikov A - Spartak Chrastava A 10:8

(čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 1:3, Bárta Roman 1:3, Pavelka Josef 4:0, Hübsch Otto 3:1, body hostů: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Žemlička Karel 2:2, Hudský Jiří 0:4).

Lokomotiva Česká Lípa A - KMST Liberec B 5:10

(čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Václav ml. 2:1, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2, Just František 0:4, body hostů: Brožík Karel 2:0, Zikmund Adam 3:0, Salomon Daniel 2:1, Dominh Martin 2:1, Svoboda Michal 1:1).

Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec D 0:10

(čtyřhry 0:2, body domácích: Hoffman Denis 0:2, Oliverius Pavel 0:2, Vojtěch Petr 0:2, Hekerle Tomáš 0:2, body hostů: Kaněra Jan 2:0, Mejsnar František 2:0, Pařízek Martin 2:0, Řípa David 2:0),

Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5

SKST Liberec E - Sokol Vesec A 10:3

TJ Jiskra Raspenava A - Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:1

Výsledky 11. kola:

SKST Cvikov A - Bižuterie Jablonec nad Nisou B 7:10

(čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 0:4, Bárta Roman 1:3, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 4:0, body hostů: Tauš René 3:1, Bittner Martin 3:1, Koťátko Luboš 2:2, Vrabec Jan 1:2).

Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec D 2:10

(čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza František 0:2, Milata Vladimír st. 0:2, Just František 1:1, Flanderka Miloš 1:2, Gabriel Václav ml. 0:1, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Mejsnar František 3:0, Klimenta Matouš 0:2, Pařízek Martin 2:0).

Jiskra Nový Bor A - KMST Liberec B 4:10

(čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 1:2, Vojtěch Petr 0:3, Hekerle Tomáš 1:2, Fojtík Jan 1:2, body hostů: Brožík Karel 3:0, Zikmund Adam 3:0, Salomon Daniel 2:1, Mečl Jan ml. 0:2, Svoboda Michal 1:0).

Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Vesec A 9:9

SKST Liberec E - Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2

Jiskra Raspenava A - Spartak Chrastava A 10:3

Krajská divize stolních tenistů.