Martina Nováková z SKP Ústí nad Labem vyhrála kategorii starších žákyň, kde mimo jiné porazila v semifinále Kristýnu Drugdovou (Lokomotiva Č. Lípa) 3:2, takže českolipská svěřenkyně skončila na 3. místě.

V kategorii starších žáků byl Václav Gabriel mezi nasazenými (číslo 3) a trochu se počítalo, že by se měl dostat mezi poslední čtyři hráče a zahrát si o medaile. Již v základní skupině se potkal s Pařízkem, nad kterým vyhrál jednoznačně 3:0. Po hladkém postupu ze skupiny a dalších dvou utkáních v turnajovém pavouku mezi 16 nejlepšími poté narazil v semifinále na Koška z velkoklubu SKST Liberec a po boji ho porazil 3:1,.

Ve druhém semifinále na sebe narazili oddíloví kolegové z SKST Liberec Blinka s Pařízkem, kde druhý jmenovaný vyhrál 3:0. A tak se opět odehrál zápas mezi Gabrielem a Pařízkem, který měl stejného vítěze: Gabriel zvítězil 3:2 a oslavil první místo.

Konečné pořadí:

Starší žáci

1. Gabriel Václav (Lokomotiva Česká Lípa), 2. Pařízek Martin (SKST Liberec), 3. Košek Martin (SKST Liberec), 4. Blinka Michal (SKST Liberec).

Starší žákyně:

1. Nováková Martina (SKP Ústí nad Labem), 2.Girethová Kateřina (SKST Liberec), 3. Drugdová Kristýna (Lokomotiva Česká Lípa).

Slovo trenéra

Aleš Bayer: ,,Jsem rád, že se Vašek Gabriel může rovnat s tak velkým klubem, jakým je SKST Liberec. Ještě by to chtělo přidat v tréninku, abychom mohli konkurovat i hráčům na republikových turnajích, které nás čekají ve Valticích. V České Lípě se to trošičku dělá na kolenu, proto je s podivem, že zde vyrostli medailisté z řad žákovské kategorie . Chybí mi tu větší podpora klubu, ale to bohužel nezměním. Jsem rád, že se podmínky, jako je nová herna , alespoň v tomto směru se zlepšily."