Ti se po pátečním vítězství v předehrávce 17. kola na stolech druhého týmu tabulky Raspenavy posunuli na pátou příčku. Nový Bor má o jedno utkání méně a je šestý.

Jiskra Raspenava - Loko Česká Lípa 7:10

Body Raspenavy: Horák Leoš 2:2, Ryšavý Milan 0:4, Pikous Marsel 1:2, Zahradník Tomáš 3:1.
Body Lokomotivy: Just František 3:1, Flanderka Miloš 3:1, Bříza František 1:3, Milata Vladimír st. 2:1; čtyřhry 1:1.

Loko Česká Lípa A - SKST Liberec G 10:6

Po remíze v prvním kole soutěže se i v odvetě očekávalo velmi vyrovnané utkání. Hodně důležité pro další průběh zápasu bylo vítězství domácích v úvodních čtyřhrách. Především vítězství dvojice Milata Bříza bylo povzbudivé. V dalších utkáních již opory obou celků bodovaly podle předpokladů, a tak se ve velmi vyrovnaném zápase radovala Lokomotiva.

Body Lokomotivy: František Just 4, Miloš Flanderka 2,Vladimír Milata 1,František Bříza 1 a čtyřhry Just Flanderka a Milata Bříza.
Body Liberce G: Miroslav Svědík 2, Josef Obešlo 2, David Řípa 1 a Dariusz Butrym 1.

Loko Česká Lípa A - SKST Liberec H 10:6

Chřipková epidemie zasáhla i celek Liberce, který přijel jen s trojicí hráčů. A tak domácí po lekci, kterou dostali od mladíků SKST v prvním zápase, využili nabídnuté šance. Po čtyřech vítězstvích bez boje, ale především po výborných výkonech Františka Břízy a Miloše Flanderky, zpečetil vítězství Lokomotivy Vladimír Milata.

Nejlepší hráč hostů Jan Kaněra potvrdil, že umístění mezi třemi nejlepšími hráči soutěže není náhodné, protože všechny své zápasy vyhrál. To se bohužel nedá říci o jedničce domácích, Františku Justovi, jenž Lokomotivě tentokrát moc nepomohl.

Body Lokomotivy: František Bříza 2, Miloš Flanderka 2, Vladimír Milata 1,František Just 1 a 4krát vítězství WO.
Body Liberce H: Jan Kaněra 3, Martin Huk 1, Vojtěch Waldhauser a čtyřhra Kaněra Huk.

Krajská divize mužů.Zdroj: Deník