Na přelomu září a října vyjeli manušičtí reprezentanti do Plzně, kde se konalo mistrovství republiky. Třetí místo a bronzové medaile vybojoval tým dorostenců v 3x20 ve složení Jan Štěpánik, Vojtěch Hampl a Miroslav Knap. Matěj Bandas pak v kategorii junioři 60 vleže skončil těsně na čtvrtém místě. Jan Štěpáník obsadil páté místo v kategorii 3x20 dorost. Na stejné příčce skončil Matěj Bandas ve finále juniorů 3x20.

V Kolíně se v listopadu konala Malá cena Medvědů. Zlato ve vzduchovce 30 ran vleže vybojoval Šimon Knap, Emma Stupková skončila na čtvrtém místě. Elisabet Knapová, vzduchovka 40 ran vstoje, brala taktéž čtvrté místo.

V Ročově se konal Pohár starosty, do Manušic putovalo šest medailí. Zlato přivezli Šimon Knap, Emma Stupková a Honza Štěpánik. Šimon se zároveň stal absolutním vítězem ve vzduchové pušce 30 vleže a Honza ve vzduchové pušce 40 vstoje.

Vleže 30 přidal Miloš Mikulec stříbro a Karel Dušek bronz, pro oba to byl první závod v životě. Vstoje 40 Elisabet Knapová vybojovala stříbrnou medaili.