Kdy jste se rozhodl, že do utkání nastoupíte?
Plánované to vůbec nebylo, byl jsem na střídačce spíš jako podpora. Ale věřil jsem, že když nastoupím alespoň na chvíli, týmu pomohu. I když je fakt, že doktoři by asi radost neměli. Stejně tak moje rodina. Pro mě to ale bylo o lásce k futsalu, strašně nerad prohrávám. Cítil jsem se dobře.

Jak jste viděl duel s Českými Budějovicemi?
Soupeř byl výborný dopředu, věděli jsme moc dobře, že proti nám stáli šikovní hráči. Ale v obraně jim to moc nešlo. Hráli na šest sedm lidí a střídali jednou za osm minut a to se v lize projeví. Kluci to zvládli velmi dobře.

V neděli jedete do Liberce. Budete už připravený v plné síle?
To určitě ne, já ještě pomalu nezačal ani trénovat. Do Liberce určitě pojedu, ale ve stejné roli jako naposledy. Nastoupím maximálně na pár minut.

Česká Lípa – České Budějovice 7:6 (3:1)
Branky: 1. Fichtner (Havrda), 5. Kubelka (Fichtner), 19. Havrda, 25. Fichtner, 33. Abrham, 37. Fichtner (Bažant), 38. Rott (Zapletal) – 16. Radouch, 22. Radouch, 22. Radouch, 23. Benát (Pouzar), 26. Benát, 31. Benát (Pouzar). Rozhodčí: Plzák, Kresta. ŽK: 0:1.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Bartůněk) – Rott, Kubelka, Fichtner, Švec, Havrda, Hanzlík, Abrham, Zapletal, Bažant, Němec.

Dynamo PCO České Budějovice: Jasenský (Beránek) – Pouzar, Benát, Vejvar, Radouch, Hric, Hrbáč.

Démoni v přestřelce porazili České Budějovice 7:6