„Tentokrát jsme byli opět kompletní, a proto jsem mohl vybírat, koho postavit. Přestože všichni hráči jsou dobří, kapitána Marcela Nováka zatím nikdo plně nenahradil.

Jeho případné střídání pak znamená, že výkon mužstva není přesvědčivý a soupeři tak dáváme šanci chytnout se, díky čemuž jsme již pár setů ztratili. Pokud navíc někdo nemá svůj den, tak mužstvo musí o výhru dost bojovat. Minulý víkend nahrávači odvedli standard,“ hodnotil oba duely se Smržovkou trenér Benda a pokračoval:

„Ve většině zápasů hraje dobře mladý univerzál Ondřej Lukáš, jenž výrazně pomáhá celému týmu. Má však na tomto postu silnou konkurenci v Jakubovi Macháčkovi, který jak v minulém dvojzápase ve Vysokém nad Jizerou, tak i se Sokolem Stráž podal výborné výkony. Hodně dobře hrál František Jaroš na smeči. Musím pochválit Jana Žirovnického na bloku.

Má-li vedle sebe spoluhráče, který blokovat také umí, pak často útočníky soupeře dvojblokem doslova ničí. Co však zdobí všechny hráče bez rozdílu, je bojovnost. Proto se nám výsledkově zatím docela daří, ale nejtěžší soupeři nás ještě prověří.“